Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vélemények erről a blogról?

Vélemények erről a blogról?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm blogja, és megkért hogy ide rakjam ki. Örülne néhány kritikának de én ezekhez nagyon nem értek, és még hozzászólni se tudok(igazi sz.gép analfabéta vagyok) így inkább mielőtt kirakja megmutatja nekem. Szerintem jó kis blog érdemes lesz olvasni. Most rakta ki az első részt. :) [link] Várja az olvasókat és asszem minden szombaton fog kirakni új részt. :)

2012. szept. 29. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Saját életét írja le?
2012. szept. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem a saját életét. Hogy idézzem amit mondott: ez az én fantáziám, saját ötleteim melyeket most nagyon szívesen, és végre leírhatok. :) Amúgy nagyon kedves lány, és állati jókat ír, szerintem.
2012. szept. 29. 19:11
 3/6 anonim ***** válasza:
És most mégis milyen kritikát vártál? Az oldal kinézetéről, vagy az írás milyenségéről?
2012. szept. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Biztos vagyok benne hogy nem az oldal kinézetének a kritikájára volt kíváncsi. Száz százalék hogy kezdő blogger, de az írásban nagyon jó. Látok benne annyi fantáziát hogy érdemes lenne folytatni. És szerintem nem is inkább kritikát hanem véleményt várt a barátnője és ő is. Az én véleményem az hogy a te barátnőd ne hagyja abba az írást, nagyon jól kezdted. Nem azt mondtam hogy hogy vérprofi, és hogy máris írjon egy könyvet. Hanem hogy kezdő létére igenis jó, ahhoz képest amiket a kezdőktől eddig olvastam. Én is blogger vagyok már régóta, és hát elég tapasztalt ahhoz hogy meg merjem írni ezt. Én olvasni fogom és várni a kövi részeket, kíváncsi vagyok mi sül ki ebből.
2012. szept. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen ő írta de nagyon sokat segítettem neki. Természetesen minden véleménynek nagyon örülnénk. És előző válaszoló igen totál kezdő vagyok, mondjuk a barátnőm már rengeteg történetet verset írt már. Bár a blogolásban mindketten kezdők vagyunk. És köszönöm a biztatást sokat jelent nekünk.
2012. szept. 29. 21:34
 6/6 anonim válasza:
A 4. válaszoló vagyok. Amikor azt írtam: "Ne hagyja abba az írást, nagyon jól kezdted." Elrontottam. Arra gondoltam: A barátnőd ne hagyja abba az írást, és te is nagyon jól kezdted, és ügyesek vagytok így ketten. Igen ezt akartam írni. :)
2012. szept. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!