Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A családomtól nem kaptam...

A családomtól nem kaptam tanácsot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok.Van egy legjobb barátnőm,akivel 6 éve barátok vagyunk.Hétfőre kapott egy castingra időpontot,az RTL-től,a 'Gyanú árnyékában c.' műsorra.Ez a mi barátságunkban magától értetődik,hogy akkor elkísérem őt.

De azért nagyon ott lebeg a szemem előtt,hogy hétfőn egy nyelvtan dolgozat,kedden egy történelem,és egy matek dolgozat lenne,amire/amin tanulnom kéne/ott kéne lennem.

Szóval borzasztóan csábít,hogy vele menjek,hatalmas kaland lenne nekem,egy kis városi gyereknek,viszont borzasztó bűntudattal is járna az iskola szempontjából.

A családom rám bízta döntést,de képtelen vagyok dönteni.

Mi legyen?


2012. szept. 29. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:
menj el... még millió dolgozat lesz az életedben de ilyen "kaland" nem túl gyakran!
2012. szept. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A barátnőm is hasonlót mondott...

A dolgozatot,házikat be tudom pótolni,de ezt a kalandot nem.

Köszönöm a választ!

2012. szept. 29. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!