Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell fizetni a Vaterán?

Jetizso kérdése:

Hogyan kell fizetni a Vaterán?

Figyelt kérdés
Életembe nem vásároltam ott és elég kínai nekem az egész leírása. Szóval ha tudnátok segíteni azt meg köszönném. Utalni kell? Találkozni kell az eladóval és neki kifizetni amit venni szeretnék? Postán küldik el a terméket? Annak aki kihozza kell kifizetni a termék árát meg mindent?

2012. szept. 29. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan, hogy előre utalás után postázzák- ez azt jelenti, hogy ha lecsapsz egy termékre akkor majd írja a vatera, hogy postaköltséggel együtt mennyibe kerül a termék. Aztán felveszed a kapcsolatot az eladóval, ő megadja a számlaszámot és a bankot és bemész abba a bankba és átutalod a pénzt.

Van olyan, hogy utánvét - ami azt jelenti, hogy akkor kell kifizetni a csomagot amikor kihozzák viszont ez nagyon drága, legalábbis én nem vateráról rendeltem így, de ami lett volna kábé 800 forint így lett 1500.

Van személyes átvétel amikor találkozol az eladóval és ott helyben fizeted ki a terméket. És fizethetsz rózsaszín csekkel. Ez idő mire megérkezik és erről nem is nagyon tudok semmit mert én mindig előre utalás után szoktam vásárolni.

Általában postán, néha futárszolgálattal küldik a terméket. És mielőtt vsárolsz mindig nézd meg az eladó értékeléseit.

2012. szept. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:D
2012. szept. 29. 16:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha van még kérdésed nyugodtan. :)
2012. szept. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hogy ha utánvéttel szeretnék vásárolni egy 3000ft-os terméket kb. mennyibe fog kerülni?
2012. okt. 1. 14:48
 5/5 anonim válasza:

Általában fel van tüntetve,hogy mennyi a postaköltség a szállítási és garanciális feltételek menüpontban a kiválasztott termék adatlapján.


Fizetésre visszatérve,általában előre utalás után küldik a terméket,tehát a saját bankszámlaszámosról kell átutalnod a termék árát és a postaköltséget az eladónak,de ezt a neten is el tudod intézni,ha van netbankod.


Attól függ mit választasz azok közül ami az eladó felsorolt,pl:van aki nem biztosít személyes átvételt v. utánvétes vásárlási lehetőséget.


Postán küldik a terméket,akkor kell a futárnak v. a postásnak fizetned,ha utánvéttel rendeltél,minden más esetben csak átveszed a csomagot fizetni nem kell,mert már előre átutaltad az áru ellenértékét.

2012. okt. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!