Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a váleményetek a Bajai...

Mi a váleményetek a Bajai MNAMK- iskoláról? És a mi a Bonyhádi Petőfi Sándor Gimnázium ról a véleményetek?

Figyelt kérdés

ha valaki az egyikbe jár elmondanátok hogy miért válasszam

azt a sulit? Nagyon bizonytalan vagyok!!!

Köszönöm!!!



2012. szept. 29. 18:47
 1/6 anonim válasza:

Szia! :)

Én az MNÁMK-ba járok, most vagyok 10.-es. Nagyon szeretem ezt a sulit, mert nagyon jó itt a társaság, valamint a tanárok is nagyon segítőkészek és gyerekcentrikusok. Emellett a német és az angol nyelvet nagyon jól tanítják, mindkettőből garantált a nyelvvizsga megszerzése 12. végére. Valamint lehetőséged van a DSD nemzetközi német nyelvvizsga letételére is, amit nem sok más helyen tudnál megcsinálni. Természetesen erre a tanórák keretein belül készítenek fel. Egy csomó mindent tudnék mesélni, ha érdekel még valami, szívesen válaszolok! :)

2013. jan. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a Petőfiben végeztem, szerintem nagyon jó gimi. A tanárok jól tanítanak, de oda kell raknod magad, mert nem szájbarágós típusúak. Jófejek is, lehet velük tárgyalni, a hisztire allergiásak (sztem ez máshol is így van). Csak ilyen általános dolgokat tudok mondani, olyan kevés adatot adtál meg magadról h egyszerűen lehetetlen normális infoval szolgálni. Jó hely, tényleg. Olyan hangulata van a helynek, ami páratlan. Nincs helye a devianciának, de a tolerancia maximálisan működik. Tényleg. Én így tapasztaltam. Itt tuti nem fognak amiatt piszkálni h stréber vagy, a többi gyerek is ugyanolyan motivált mint te. Az egyes tagozatok között viszont lehetnek különbségek.
2013. jan. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Bonyhádi gimi: Az én gyermekem oda jár. Szereti az iskolát. Nekem vannak észrevételeim. És ezeket nem sértésnek szánom! csak tapasztalatom szerint ezek tények. nem vagyok pedagógus ellenes és elfogult szülő sem. de néha elkeserít ami agyerekkemmel történik, még akkor is ha neki nem nem mondok semmi rosszat a tanárokról. És a gyerköc jó tanuló! pl: ha a rokonságban nincs pedagogus, vagy értelmiségi mindegy,hogy mennyit tanulsz, vagy miben vagy jó esélyed sincs a jobbak között lenni. nem számít milyen versenyeredményeket érsz el, ha egyáltalán küldenek és nem a kedvenc miatt nem mehetsz (nehogy ne a kedvenc vagy az értelmiségi szülő gyereke nyerjen) vannak jó tanárok ( szerintem kevés az olyan aki nem azt nézi, hogy ,hogy hívnak). ha lelkes vagy de nincs neved akkor inkább keres másik iskolát, mert sokat fogsz csalódni. Az iskola szerint vannak jogaid ( érdemes elolvasni.. házirend) csak ne élj vele, mert onnan kezdve kezdhetsz keresni másik iskolát, ha nem akarsz rosszat magadnak " nem feltünően de megvannak a tanároknak az eszközei hozzá". Egyébbként szerintem is jó iskola, csak vannak megfásult, és "tulbuzgó" mármint aki azt hiszi magárol, hogy ő valaki és most nem olyanra gondolok akinek neve is van hozzá" pedagogusok. mindent összevetve a gyerköc imád odajárni, de ő nem egy ambiciózus diák már, azt kiölték belőle. igazából 14 tanár tanítja a gyerköcőt azok közül 3-mal van bajom, abból 2 kedvenc tantárgyat tanít, aki szerintem nagyon jó az a 14-ből négy a többi semleges. De véleményem szerint minden olyan iskolába aminek van neve vannak ilyenek. Sok sikert a felvételhez bármelyik iskolát is választod.
2013. febr. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves Anyuka!

Köszönöm szépen az öszinteséget!

Nagyon sok mindent végighallgattam a petőfi gimiröl, a bemutatót is végignéztem. De mindenki csak azt hajtogatta hogy milyen jo meg jobb eredményeket ért el a suli. Őszintén szólva végre hogy kaptam egy őszinte választ. Nekem elsőre nem nagyon tetszett a suli, pont az istenítés miatt. Minden tanárom azt erölteti hogy oda menyjek és ne a másikba mert ez sokkal otthonosabb. Most ezzel végre megmondhatom nekik! :) Mégegyszer nagyon köszönöm!

2013. febr. 6. 20:13
 5/6 anonim ***** válasza:

A Frankel (MNÁMK) mellett a német és angol nyelv szól nagyon erősen, meg az, hogy egy területen van a kolesz, nem kell a fél várost átbuszozni. Továbbtanulásnál több volt Frankelostól hallottam, hogy a leadott tudás kevés volt az egyetemen (pl. kémia vagy fizika) és amiatt rengeteget kellett tanulnia az egyetemen. Kellő szorgalommal persze minden lehetséges. Ez akkor jó, ha szeretnél jól megtanulni németül és angolul, esetleg azon a vonalon továbbtanulni (vagy külföldön, mert a DSD nyelvvizsgával és német bizivel simán felvesznek egy német fősulira/egyetemre - ha győzöd anyagilag az ottlétet, persze) Nehéz bejutni, itt is sok vállalkozó és nagymenő csemetéje tanul, szóval van sznob réteg.

A bonyhádi gimi meg vallásos intézmény, van aki ettől tart.

2014. febr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én az mnámk-ba járok, ami az iskola mellett szól:

-szép az iskola

-a német nyelv

-a kolesz

-szép a sportcsarnok

2014. aug. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!