Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy működnek ezek az új...

Hogy működnek ezek az új pénztáros nélküli pénztárak a Tescoban?

Figyelt kérdés
2012. szept. 30. 22:26
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
81%

Oda mesz, lehuzod az aurut, azaz a vonalkodot leolvastatod, atrakod a rakodo feluletre, majd ha kesz vagy, ''befejez es fizetes'', kivalasztod mivel szeretnel fizetni, persze elotte lehuzhatod a club cardot, fizetel, vissza ad, ha nem kartyaval fizettel, es elpakolhatod a cuccot.

Minden ugyan ugy megy mint egy normalis kasszanal, csak te vagy a penztaros ugymondd. :)

2012. okt. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
100%

Igen egyszerű!Scenneled a terméket kiválasztod hogyan szeretnél fizetni pl.:Kp, Bankkártya, Utalvány.Fizetsz!

Nem kell 10-15percet sorban állni!

2012. okt. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
3%
De cserébe ott van pár Tesco-s is, hogy felbosszantsák az embert. Ilyet szól, hogy addig ne rakjam a kosárba a cuccot, amíg nem fizettem ki. Addig tegyem mellé. Mondom én biztos nem teszem mellé, ki fogom fizetni.
2012. okt. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
100%
Az nem azért van mert azt hiszi nem fizeted ki hanem mert súlyautomatika van beépítve ami ellenőrzi a scennelt termék súlyát!
2012. okt. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerűen, nekem tetszik. :) Mindent mond és mutat a gép, hogy mikor mit kell csinálni, de van is a közelben segítség, ha elakadnál. Sorban elhúzod a leolvasó előtt a termékeket, de a göngyölegnél segítség kell, mert simán nem veszi be a gép... ha kész vagy, akkor kiválasztod a fizetési módot, ha kártya, akkor lehúzod, pin kód, és kész, ha készpénz, akkor pedig beteszed a megfelelő nyílásba a pénzt, (ad is vissza, ha több), majd elveszed a blokkot, elpakolsz és viszlát. :) Én ritkán járok a Tescoba, de olyankor mindig az "önkiszolgáló" pénztárakhoz megyek. :)
2012. okt. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
11:48-as vagyok. elnézést, hogy csak ismételtem az előttem szólókat, de a Facebookról "jöttem" és úgy látszott, mintha még senki nem válaszolt volna. :))
2012. okt. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
61%
és mi van,ha "elfelejtem"lehúznia terméket,és ezáltal kifizetni?
2012. okt. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Csincsy ***** válasza:
80%
Akkor lopsz!
2012. okt. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
43%
Mi van abban az esetben, ha mondjuk 4 termék helyett csak 2-t számolok be? (Az is lopásnak minősül, csak nem vehető észre, hacsaknem oda jön valaki és ellenőrzi a blokk és a táska tartalmát.)
2012. okt. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%
van benne mérleg, és az nézi, hogy a beszkennelt áru annyi súlyú-e, mint amennyinek lennie kell, ha 4 kifli helyett csak 2 kiflit szkennelsz be, akkor a mérleg mutatja, hogy még 2 kifli hiányzik.
2012. okt. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!