Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Huszonéves dolgozó lányként...

Huszonéves dolgozó lányként hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Már nem vagyok egyetemista, évek óta dolgozom. Nemrég ért véget egy 4 évig tartó kapcsolatom, közben minden barátnőm férjhez ment, más városba költözött (oda köti a munkája vagy a barátja). Hónapokig hevertem ki a szakítást, de most már szeretnék új kapcsolatot, vagy legalább ismerkedni. Egyedül lakom (abban a városban, ahol dolgozom), a családom is meg a barátnőim is messze vannak, így nincs kivel elmennem bulizni vagy akárhová. Hol és hogyan tudnék így ismerkedni, hogy ne legyen ciki? Ja, és hogy ne valami szoknyavadásszal vagy perverzzel fussak össze? Komoly kapcsolatot szeretnék. Ötletek?

2012. okt. 1. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyszer hasonló helyzetben voltam mint te, és én feladtam egy "hirdetést", hogy

"Barátnőket keresek. x kortól y-ig. Ez és ez érdekel, ez a hobbim, szívesen ismerkednék lányokkal, akikkel el lehetne menni plázázni, vásárolni, beülni valahova kávézni, szórakozni..." :)

Például ilyen honlapokon írtam ki hogy barátokat keresek: [link]

És ha hiszed ha nem, sokan írtak és máris voltak programjaim. Mentem bulizni minden hétvégén. (Meglepő hogy mennyi 20-40 év közötti ember keres barátot.)


Sajnos valóban nehéz úgy ismerkedni, ha nincs senki akivel kimozdulhatnál. Én a hirdetést jó ötletnek tartom. Én direkt lány barátokat kerestem, azért hogy velük elmehessek bulizni, ahol találkozhatok fiúkkal. :) Kifejezetten fiúkkal nem ismerkedtem a neten, azt nem akartam, mert nem bízom benne... de -idegen- lányokkal bátran mertem közös programot szervezni. Sok lány keres barátot, biztos te is találsz majd!

De ha beiratkozol rajzkörre, táncolni, úszni, teniszezni, stb, valahova, akkor ott is lehet barátkozni. Én rajzkörre járok.


Sok sikert!!

2012. okt. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja, azt elfelejtettem írni hogy 23 éves lány vagyok.
2012. okt. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!