Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hilton M. Products Ltd. Juhos...

Hilton M. Products Ltd. Juhos béla dolgozo megbizásával keres dolgozokat ebbe a gyárba. Vajon valos avagy átverés?

Figyelt kérdés

A vállalat Észak Írországba található:

Hilton M. Products Ltd

Unit 21a

Kilroot Park

CARRICKFERGUS

BT38 7PR (MAP)

County Antrim



Nemrég kaptam ennek a cégnek az alkalmazottjátol juhos bélátol egy e-mailt, hogy kimehetek dolgozni ebbe a gyárba nyelvtudás nélkül elég jo fizuért.... vajon valodi-e???? A munkás akit a fönöke megkeresett az juhos béla, s neki kellene 20-24 munkást szereznie.. az utazás augusztus 12.-én lenne... 80 eurot kell fizetni ha amellett döntök, hogy ők vegyenek repülőjegyet... ez azért kell ha nem mennék az átirási ktg... de erre nincs szükség ha én veszem a jegyet...


De amikor kértem juhos béla személyes adatait, hogy a cégen belül megkérdezzem személyének valodiságát, azonnal ideges lett, s nem adta meg... Sokszor dolgoztam már külföldön, csak éppen német nyelvterületeken, mivel németül beszélek. Soha nem mentem ki igy, mindig csak a közvetlen munkáltato által... nem tudom mit tegyek...



#Hilton M Products Ltd #juhos béla
2012. júl. 27. 23:40
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

Végülis a cég úgy tűnik létezik, legalábbis honlapot találtam:


[link]


1985-ben alapított húscsomagoló cég, sertés, marha és birka belsőséget (szív, máj, vese) csomagolnak heti 6 napon, 2 műszakban a honlap szerint.

Vannak elérhetőségek, szóval akár utána is kérdezhetnél ha tényleg érdekel a munka és sikerül találni valakit, aki kisegít egy kis angollal. Meg van "Carrier Opportunities" azaz munkalehetőségek menüpont is, szóval megpróbálhatsz közvetlenül is érdeklődni, igaz úgy hátrány lesz, hogy nem beszéled a nyelvüket.

2012. júl. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:
72%
Az biztos hogy a cég létezik de JUHOS BÉLÁT NEM ISMERIK EZ AZÉRT NEM SEMMI NEM!!!!!!!!!!!
2012. júl. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
átverés biztosan tudom, senki ne merjen belemenni. Jol kitervelt átverés ismerosok mar hivtak a ceget, s nem is ismerik ezt az embert, s felvétel sincs!!!!!!! kecsegtető az ajánlat de ne legyetek buták, majdnem mi is bedoltunk.
2012. júl. 30. 14:13
 4/35 anonim válasza:

Farkas István Urat is üdvözlöm!

Tisztelt Farkas Úr!


Azt javaslom minnel előbb menjenek a rendőrségre, valamint kérem azt is jelezze melyikre ment ,hogy mi is fel tudjuk velük venni a kapcsolatot!

Mark urat értesítettem a leveléről, várjuk az Ön lépését aztán jogi úton mi is megteszük a lépéseket, ami Önnek nem lesz olcsó!


Köszönöm a tájékoztatást!


Kellemes napot Béla Juhos



>

> ----- Original Message -----

>

> From: Farkas Janos

>

> Sent: 07/30/12 02:16 PM

>

> To: info.work@mail.com

>

> Subject: Fwd: Re: Fwd: ?

>

>

>

>

> Na felhivtuk a céget, Mark ur is létezik csak szabin van. De azt mondtak h a gyárba nincs semmilyen felvétel jelenleg.

> Akit csak ismerek és át akartal verni azt mar ertesitettem. Amint lehetséges a rendőrségre is megyünk, s a létező minden modon megprobalom a többi embert is értesiteni akit át akartal verni.

2012. júl. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim válasza:
Zárásképpen, itt jegyzem meg Farkas Úrat és csapatát nem is kívántuk alkalmazni!
2012. júl. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 Borbély válasza:

Kedves Zsolt!


Nem fogok egyezkedni , mellesleg válaszoltam a forumba! Se időm se energiám de még kedvem se hülyékkel foglalkozni! Egészen bíztos vagyok, hogy akik irtak az a 2 ember majd szerez Önnek jó munkát :)



Nem kel utalnia köszönöm, hogy jelentkezett adatait töröltük a rendszerből!


További sok sikert Önnek,


Tisztelettel Juhos Béla

2012. júl. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

nos ha igaz volt ha nem maazr teljesen mindegy. ha igazis tul sok dolog szolt ellene. Igazat megvallva nekem irta az egyik jelentkezo h felhivtak a céget, s egy titkarnő azt mondta h nem ismernek semmilyen juhos bélát.... aki irta nekem nem tudom miért hazudott volna...


ettől függetlenül nem tudhatom h igaz vagy sem. nem mondom h ne menjetek oda, menjetek, lehet igaz, én csak magam szerettem volna minél jobban informalni, ... megtörtént.... nem vagyok elveszett ember, csak éppen német nyelvterületeken dolgozom.... ennyi.... aki kimegy dolgozi annak sok szerencsét...

2012. júl. 30. 18:30
 8/35 anonim válasza:

nagyon hamar rájöttem...


csak ne kerüljön ez Önnek sokba, mert lefordítottam és továbbítottam Mark Úrnak személyes adataival együtt, innentől kezdve az ő meg a jogászok dolga!


javaslok Önnek még egy kérdést: Mi történik azzal a személyel akiket a személyi adatok alapján le jelentenek az NI hivatalnak, kaphatnak e munkát az UK ba?


Derüs estét Béla Juhos



>

> ----- Original Message -----

>

> From: Bakos István

>

> Sent: 07/30/12 06:17 PM

>

> To: Béla Juhos

>

> Subject: Re: Re: Re:

>

>

> ezt az oldalt ugyanott hoztam létre, ahol én is láttam egy másikat... itt irt nekem 2 ember aki lebeszélt az egészrol. Pont azért nyitottam, hogy ha valakinek kétségei vannak rajtam kivül akkor megosszuk egymással.

>

> De mar nem szamit. Minden jot kivanok.

>

>

> mfg

> Bakos Istvan


Ha netalán egyszer kikeveredik ide, és esetleg NI számot igényel és ne adj isten elutasítják majd elgondolkodik miért is? számom nem fog változni majd keressen meg elmesélem!

Miért is kértük az adatokat? Hogy le ellenőriztük, kaphat e NI számot nem de?

Istenem mennyire szürke agy állományúak egyes emberek...

Ön szerint a következő aki ezt le fogja ellenőrizni, vagy Ön kéri meg mi lesz a válasz?:)

2012. júl. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim válasza:

Köszönöm T. Attila, valamint azt is ,hogy meg osztotta! Ugyanis 1-2 barom miatt más szenved! Engem különösen érdekel ki jön és ki mondja le egy hülye miatt az utat! Jön más van elég jelentkező amiből válogatni lehet, és az értelmesebb fajtája!

Az amit nem értek, hogy egyszer se köteleztünk senkit ,hogy utaljon, bakos urat sem, gondolom fizetés előleget várt hogy dolgozzon!

Kezdek rájönni, hogy azt az országot nem is Orbánék teszik tönkre hanem az ilyen Bakos Istvánok meg a Fazekasok!

Sok sikert mindenkinek részemről téma lezárva, aki meg jön annak sok sikert és jó munkát !

2012. júl. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

nem kell félni... hát lehet h valos a cég, s juhos béla is... én csak feltettem a kérdést... döntsétek el ti, hogy mi az igazság... ha megkaptad a jegyed is akkor gratulálok.


én inkább amellett dontöttem h nem megyek, mivel az urat személyesen nem tudtam leinformálni, s kaptam egy levelet is, h hivtak a céget s nem ismerték juhos bélát... vannak különféle elérhetőségek ellenőrizzétek...


én nem akartam azon gondolkodni h mivan ha mégse valos... ahány munkám volt német területeken mindent tudtam ellenőrizni magát akivel beszéltem azt is.... de mindenkinek a saját dolga eldönteni h hisz az ilyen hirdetésekben, mennyire ellenőrzi le vagy sem. En nem akartam senkit bizonytalanná tenni, csupán informáciokat kapni, gondolatokat megosztani. ennyi.


Ha kijutottok, s jo a munka akkor gratulálok.

2012. júl. 30. 20:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!