Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A suliban kell egy kisfilmet...

A suliban kell egy kisfilmet készíteni, aminek a témája: tanítás. Tippek?

Figyelt kérdés

Csak ennyit mondtak nekünk, semmi többet. És semmi, azaz semmi ötletem sincs. Illetve van. Egy.

Arra gondoltam, hogy úgy kezdeném, hogy az égről rámegy a kamera a suli épületére (függőlegesen, fentről le). Aztán nem tudom. Még annyit mondtak, hogy meg lehet kérni a tanárokat, hogy esetleg lekamerázzuk az órájuk egy részét. Én egyébként valami szomorú, sírós videóra gondoltam, mivel nem túl fényes a helyzet az osztályban. A sok hülyétől nem lehet tanítani. Ja és valamilyen szintem az őszhöz is kell kapcsolódjon, mivel évszakonként kell ilyen videót készíteni.

Verseny ez az egész, úgyhogy ha valakinek van valami jó ötlete, az légyszi írja le, mert nagyon szeretném megnyerni, annál is inkább, hogy a felső tagozatban én "infózseni" becenéven vagyok fenntartva, és nem szeretném, hogy nagyon gyenge legyen ez a cucc...

Válaszokat köszönöm!



2012. okt. 1. 20:52
 1/1 anonim ***** válasza:
különböző órákat lekapsz, főleg az adott óra jellegzetességeit, gondolok itt: földrajz-térképezés/földgömb, tesi- futás/gimnasztika, infó-kockulás, stb... :D
2012. okt. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!