Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális ez a pszichológus?

Normális ez a pszichológus?

Figyelt kérdés

Kb. 4-5. óránál tartok vele... olyanokat mond, ami sehol sem igaz. Szóval hogy nagyon jól kommunikálok, nagyon verbális vagyok, a valóság meg az, hogy egy teljesen átlagos ember szintjén beszélek. Sőt, talán az alatt... nem ez az egyetlen, nagyon furcsának találom az egész dokit, pedig elég neves és ára is van.


Mintha valakivel megbeszélte volna, hogy miket mondjon vagy nem tudom... vagy látja, hogy önbizalomhiányom van és ez is a terápia része? Szóval hogy egyáltalán nincs kiemelkedő kommunikációs képességem, mégis ezt mondja?


Nagyon nem akarom, hogy olyan dolgokat meséljen be, ami rohadtul nem igaz, aztán a végén el is hiszem azokat.


Aki volt már dokinál, leírhatná a tapasztalatait!


19/f



2012. okt. 1. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Terápia része, egy kis önbizalom növeléssel megfűszerezve.
2012. okt. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az egyik velem is ezt csinalta, mondogatta hogy higgyem el szep lany vagyok es nagyon okos csak nincs onbizalmam.

Szoval ez valszinuleg a terapi resze

2012. okt. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát azért a szépség és az "okosság" elég relatív... azt viszont simán leszűri magáról egy átlagember, hogy hogy kommunikál.
2012. okt. 2. 00:35
 4/4 anonim ***** válasza:
A saját viselkedését nagyon kevés ember tudja reálisan megítélni.
2012. okt. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!