Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy bírjam az...

Mit tegyek, hogy bírjam az alkoholt?

Figyelt kérdés

Olyan rossz,hogy társaságban állandóan noszogatnak,hogy igyak velük.De egy kortytól is hányingerem van.Viszont néha muszáj innom,kötelező,nem hagynak békén(szülinap,évforduló,szilveszter)annyira utálom,hogy ezt muszáj a mai világban(és ez nem fiatalok társasága,szüleim korabeliek)Ha minden nap iszok egy nagyon picit(mondjuk vörösbort)hozzászokok,és megszeretem?Később bírnám az erősebbet is?A Hubertust,Jégert egy az egybe kihánytam :(

23 L


2012. okt. 1. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzászoktatnod magad, mert az alkohol alapjában véve rossz dolog, így még véletlenül se kezd el magad hozzászoktatni, mert a végén alkoholista leszel! Egyszerűen mond meg, hogy nem kívánod, mert rosszul vagy tőle. Esetleg egy pohárkával megiszol velük, a kedvükért, és le van tudva.
2012. okt. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Iszol kísérőt mellé vagy összekevered az alkoholt valamivel (Nem két alkoholt :D)


Például bort kólával,vodkát narancslével vagy valamilyen más alkoholmentes itallal,tequilát citrommal stb mindegyik italnak van egy megfelelő "párja" azaz kisérője,én annak idején nagyon sok Whisky-kólát ittam,ami azért volt jó mert éreztem is a hatását de viszont nem lettem másnap rosszul stb mondjuk ahhoz az is hozzájárult hogy tudtam hol a határ


Ehhez úgymond "edzeni" kell,én a te helyedben inkább sörrel kezdeném a pályafutásom :D

2012. okt. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok vele mint te.

Nem szeretem az alkoholt, és sokszor rosszul is leszek tőle, pedig nem szoktam sokat inni. (egy sör, vagy egy-két korty pálinka, vagy egy pohár bor) Nem ízlik az ízük, nem finomak. Főleg a rövidek nem jók!! ..Ahogy marja a belem... vlááá. :)


Ha nagyon tukmálnak hogy igyak (rokonok, felnőtt ismerősök) és nem hagynak békén, akkor jelképesen töltetek magamnak és kb egy kortyot beleiszok, és ott hagyom. Nem fogok senki kedvéért rosszul lenni! Igyanak ha ők akarnak, nekem ez nem ízlik. A lényeg hogy lássák hogy van előtted egy pohár, de nem kell meginni! Én a páromnak szoktam oda adni, az meg lehúzza, és tádáá, üres a poharam. (azt hiszik én ittam meg)

Szóval szerintem ne idd meg csak azért mert mások isznak és erőltetik.


23/L

2012. okt. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!