Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budapesten a V. és VI. kerület...

Budapesten a V. és VI. kerületben van lehetőség valahol "tépkedős" hirdetést felragasztására?

Figyelt kérdés
Albérletet keresek és mivel sok idősebb embernek nincs internete, vagy nem használja, gondoltam hátha így több esélyem lenne találni egy megfelelőt.

2012. okt. 3. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igazából sehol sem engedélyezett a hirdetések kiragasztása (csak a kijelölt hirdetési táblákon) mégis minden tele van ragasztva vele
2012. okt. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tudoom.. Csak azt nem, hogy hol találok hirdetőoszlopokat ezekben a kerületekben.

Van minden nagyobb téren? Tudom, h már találkoztam egy párral, de nem tudom, h hol. :/

2012. okt. 3. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!