Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon tényleg élnek köztünk...

Vajon tényleg élnek köztünk ún. UFO-k és megfigyelnek bennünket anélkül, hogy az egészről tudnánk?

Figyelt kérdés
Én eddig nem hittem ebben, de utánanéztem pár dolognak és kezdek aggódni. PL.: Suméroknál, a rajzokban szerepelnek űrhajók, meg fura fejű lények. Kezdek hinni abban a mendemondában, hogy az ET-k segítették régebben is az embereket, lásd, piramisok és egyéb nagyobb építmények még az akkori fejletlen világunkban.

#UFO #köztünk?
2012. okt. 3. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Daniken már rég megmondta a tutit.
2012. okt. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Èn sokat olvastam erről. Szerintem igaz lehet, hogy voltak itt ilyenek. Még a biblia elején és olyanok vannak, hogy az istenEk, ezt meg azt csináltàk. Meg az istenek fiainak megtetszettek a földi lányok. Mégis mi a faszomról írnak, mikor a keresztény hitben egy isten van, akinek egy fia van? Ez csak egy példa, de ezer dolgot felsorolhatnànk.
2012. okt. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!