Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lelöktek a lépcsőn. Üssek vissza?

Lelöktek a lépcsőn. Üssek vissza?

Figyelt kérdés

Ma este a villamoson leszállás közben egy fickó udvariatlanul nekem jött és elém vágott. Én erre "viszonzásképpen" szintén nekimentem. Ő ekkor elkezdett tovább provokálni, immár szavakban. Mondtam neki, hogy ő jött nekem és vegye vissza magát. Közben a forgalmas aluljáróba vezető lépcsőhöz értünk. Ő hátulról erőteljesen meglökött. Mivel nem számítottam rá, ezért elveszítettem az egyensúlyomat és egy pillanatra a földre kerültem. Azonnal felpattantam és ráüvöltöttem, hogy normális-e. Körülöttünk mindenki elkezdett menekülni. Nem ugrottam neki, csak hangosan üvöltöttem rá, ő pedig valószínűleg a sok szemtanú miatt hátrált meg és elment.


Még sosem ért ilyen atrocitás. Ti mit csináltatok volna a helyemben? Magas, sportos 30 éves férfi vagyok. A fickó pedig kb. 35 lehetett, de nagyon furcsán nézett ki és rendkívül sötét, nem e világi tekintete volt, mintha drogozott volna vagy valami ehhez hasonló. Az arca és a nézése teljesen más volt, mint egy átlagos emberé.


Ti mit csináltatok volna?


2012. okt. 3. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy mit? Úgy szarrávertem volna, hogy öreg nagypapa korában is megemlegeti.


A kendőzetlenül tapló, türhő baromállatok a szóból nem értenek, ejnyebejnyével náluk nem sokra mész. Mondjuk hülyét nincs értelme hülyébbre verni, de legalább félni fog tőled, ha elkalapálod.

2012. okt. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Sztem jól tetted.hogy nem fordítottad komolyabbra a dolgot...Most ez kicsit rossz az önérzetednek,tudom.Ha megütöd,lehet elővesz egy kést,vagy akár,feljelent és járhatsz a bíróságra,így viszont hamar elfelejtheted és ennyi!

2012. okt. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kovpet ***** válasza:

"Ti mit csináltatok volna a helyemben?"


Inkább azt írom, hogy mit nem: nem fordítottam volna neki hátat miután megvolt a villamosos konfrontáció.


De a leüvöltést jól tetted. A lökésre nem lett volna tanú, de ha megütöd, azt tuti látták volna sokan, mert akkor már felfigyeltek rátok. Te jöttél volna ki rosszabbul.

Ha meg tényleg drogos, akkor lehet, hogy szúrt is volna.

2012. okt. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!