Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vámpírok léteznek? Vagy...

Vámpírok léteznek? Vagy valamilyen "mesebeli" lények?

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg,hogy bnőmmel már egyszer láttunk szellemet.

És mostanában furcsa dolgok történnek velünk..

pl:köd vesz körül minket és jön felénk(mint a Vámpírnaplókban)

"embereket",arcokat látunk a szobánk ablakában a sötétben.

És megérzem,hogy mik fognak történni...

Ne nézzetek hülyének mert igazat mondok!!!!

Csak komoly válaszokat lécci!!!!


2012. okt. 4. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem leteznek, alitolag az a mondas errefele, hogyha nagyon hiszel benne, akkor latod oket es erzed a kozelseguket! Bar lehet, hogy neztetek valamikor hasonlo filmet(mint ahogy leirtad pl:a vampirnaplok) amibe nagyon beleeltetek magatokat, es azert. Minel jobban eluralkodik rajtatok a felelem, annal inkabb kepzelitek valosnak a dolgokat, mint pl arcokat, vagy valami abrakat lattok a sotetbe, de ez valoban csak az emberi elmenek a fantaziavilaga, melyek utan mar az erzeseiteken sem tudtok uralkodni. Probaljatok nem azokra a dolgokra koncentralni, es az olyan filmek helyett mint pl: a vampirnaplok, inkabb valaszatok helyette valami normalisabb filmeket amitol nem lattok majd remeket, es idovel nyomuk se lesznek ezeknek az eluralkodott a dolgoknak.
2012. okt. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!És nem néztünk sok ilyen filmet mert a vámpírnaplókat szinte már 3hónapja nem is néztük pont azért mert először mi is azthittük,hogy beképzeltük!!
2012. okt. 4. 15:38
 3/3 anonim válasza:
Szerintem nincsen semmi ilyen. Beteg emberek akiket elneveztek és gonosznak tartják őket. Ez a véleményem a "mesebeli" lényekről. Ami pedig veletek történt az szerintem az hogy ez a szellem ügy "feltúrbózta" az elmétek és ezzel könnyebben lehet hogy elhitet veletek az agyatok ami nincs ott. Az agy egy nagyon komplikált rész mert ha valamit, például egy sebet, figyelmen kívül hagysz akkor azt nem érzed, nem vérzik és nem fáj ameddig eszetekbe nem jut újra. Én őszintén ezt gondolom erről.
2013. dec. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!