Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen ellenségesek...

Miért ilyen ellenségesek velem? Nem értem! Velem van a baj? Lehet esélyem nála? Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Nem értem miért beszélnek ki és miért olyan ellenségesek velem ezek az emberek.Nincs nagy szám, nem beszéltem ki őket.Nem csináltam semmi olyat ami miatt ellenségesnek kéne lenniük.Elkerülöm őket, hogy ne legyen konfliktus.Van olyan aki nem is ismer mégis kibeszél ma is a buszon, pedig csak egy buszmegállóból indulunk és abszolút nem is ismernek még csak köszönő viszony sincs köztünk.Valamint még nincs párom 17 éves vagyok.Ez ciki?Ti, hogy ismertétek meg a partnereket.Mit csináljak, hogy észrevegyenek a fiúk?Hogy flörtöljek velük?Honnan fogom tudni, hogy tetszek a fiúnak?Segítsetek !Előre is köszönöm.
2012. okt. 4. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, huh összetett kérdés, nem biztos, hogy lesz erőm egyben leírni. Meglássuk :D [A kérdés címe és amit a leírtakban kérdezel teljesen eltérő...]


1. Szerintem nem ciki, hogy még nem volt párod. Sok srác is van így...


2. Én a partnereimet általában partikon ismertem meg, vagy valami közös kapcsolat által (pl.suli, edzés, stb...)


3. Lehet ez most új lesz, de a srácok a megközelítést a külsőd alapján kezdeményezik. Nem azt mondom, hogy tedd ki mindened, mint az örömlányok, de 1-2 szexibb, feszes ruhadarab nem árt, aztán jó frizura és parfüm. Ha az alkatod telt, akkor ajánlom, hogy fogyj/ ha "csontváz" vagy akkor szedj fel izmot vagy valami kis fölöst ;) nem árt az.


4.Mi mondjuk meg, hogy hogy flörtölj?:D Mondok valamit: Érezni fogod vagy ha nem majd a folyamatos beszélgetések alatt megtanulsz flörtölni...


5.Egyszerűen fogod tudni, odamegy hozzád beszélgetni és próbálkozik. No meg kettesben akar lenni+megy a komolyabb témák felé.


Ami a kérdés címét illeti: Valószínűleg nem vagy a "ranglétra" tetején ezért tenned kell, hogy ne cseszegessenek (+míg itt vagy ne számíts hercegre fehér lovon).

2012. okt. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:D
2012. okt. 8. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!