Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van még itt olyan (rajtam...

Van még itt olyan (rajtam kívül) aki utálja a nyarat?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért, de én utálom =( Van még olyan, aki szintén nem szereti? Nyugtassatok meg, hogy nem csak én vagyok ilyen ><


22/F


2009. aug. 4. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Hát én nem utálom, csak nem szeretem...

Mégpedig azért mert egész nyáron rohadhatok itthon, mint a doglott béka, soha életemben nem voltam még kirándulni, számomra a nyár abból áll, hogy nem megyek iskolába és ennyi. Na meg ezt a nagy meleget is utálom, rendesen kikészít!

2009. aug. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Én csak akkor utálom ha hőség van,a nagy meleg kikészít.
2009. aug. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem utálom, de nem szeretem... Ilyenkor mindig rájövök, hogy kövér vagyok, mert mindenhol járkálnak a jó csajok, spagettipántos fölsőben, meg olyan cuccokban, amiben mindenük kinn van, és én még csak egy miniszoknyát sem vehetek fel. Meg ezt a hőséget is utálom. Meg hogy a nyáriszünetben unatkozom a napom 60%-ában, és a napirendem meg teljesen felborul. Melót meg nem találok :S
2009. aug. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Annak örülök, hogy nem vagyok egyedül ezzel, de annak nem, hogy nem érzitek jól magatokat =( Am én se nem nagyon járkálok el. :S Itt döglök, nomeg a kertben dolgozok és sörözök közben. Ebből áll a nyár. Sose állt másból, mindig utáltam, hogy sose tudtam sehova se elmenni :( Ej, nem örülök, hogy rossz nektek, nagyon nem =(


22/F

2009. aug. 4. 21:04
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Én is gyűlölöm a nyarat. Ha tehetném, idevonszolnám Szibériát. Jég és hó mindörökké! :D
2009. aug. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Én is alig várom, hogy vége legyen. Fel a fejjel, már legfeljebb csak 3 kemény hetünk van! Én még ráadásul dolgozok is. Szánalmas és lehangoló. És a meleg miatt sokkal többet hibázok, mint máskor, annyira megvisel, olyan sok energiát vesz el, hogy ki ne boruljak tőle. Egy csomó mindent elvesztettem a múlt héten (kulcsok, igazolvány), aminek egy része meglett, egy részét sajnos pótolni kell. Egyszerűen minden nehezemre esik.
2009. aug. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem azt mondom, hogy utálom, de így augusztus fele már kezdem unni, ilyenkor nincs suli, nagyrészt itthon vagyok, mert 40 fokban nincs kedvem kimozdulni, ha meg nincs 40 fok, akkor esik. Ez egy ideig jó, de 2 hónapig azért sok. Kéne nyári munka, hogy lekössem magam, de minden évben próbálok keresni, csomó diákmunkás cuccra be vagyok regizve, de sosincs munka sehol :S
2009. aug. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Én is nagyon utálom a nyarat :(

szerencsére találtam magamnak nyári munkát (1 hónap volt csak) és ott még légkondi is volt így annyira nem szenvedtem. Kedvenc évszakom az ősz. Korán sötétedik,minden szép,nincs meleg, olyan misztikus az egész :) IMÁDOM AZ ŐSZT!!!! Nem szeretek nyáron rövidgatyába meg pólóba rohangálni :S feszéjez, hogy ali van rajtam ruha. strandra nem járok..meg nyaralni is nagyon rég voltam :(

2009. aug. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
Én úgy általánosságban szeretem, de az idei nyarat nem csípem. Nincs egy vasam sem, és unatkozom is, és már jó ideje nincs pasim, pedig abban reménykedtem, hogy nyáron majd csak megtalálom a lovagomat :D De hát nem... De jön a szeptember, legalább pénz lesz :)
2009. aug. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

utálom a nyarat.

annyiból jó, hogy nincs suli. de lehet hogy én vagyok ilyen hülye de még az iskola is kezd hiányozni már augusztusban mert akkor nem unom szét magam a dögmelegben.

2009. aug. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!