Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki utálja még rajtam kívül a...

Ki utálja még rajtam kívül a Facebook-ot?

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Engem csak szimplán hidegen hagy. :)

Viszont azt már unom, hogy majdnem az összes oszt.társam mobilon facebookozik, és szinte mindent leírnak,h ogy mi van velük akkor meg ilyeneket...-.-

Nem regisztráltam rá, de ezek után se fogom :D Számomra nem lényeges, fontos.

2010. nov. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Én személy szerint szeretem mert van 1-2 ismerősöm akik messze laknak és így tudom mi történik velük :)
2010. nov. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hülye vagy? K*rva jó lehet rajta csajozni!!! Jövhéten randim van b*ssza meg! Meglájkolom a csajt, azt kész.
2010. nov. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Nyokee ZsoltTinKA ***** válasza:
100%

Hogy ki utálja? Hát én! Már a tököm ki van vele, hogy mindenhonnan ez folyik. Beszopódnak egyre jobban.


A múltkor informatika órán a tanár nem tudta elmagyarázni az anyagot, mert mindenki bejött, azért hogy beszélgessen...a fércbúkon... mintha élőben nem tudnának eleget beszélgetni...csak annyit láttam, hogy ülnek egy helyben, és nevetgélnek, mint valami nyomorékok...


Persze jól meg is szívták, mert amikor dolgozat volt, az egyik kirakta üzenőfalra a megoldást, és azt a tanár látta is. :) Remélem, aki azt küldte el a tanárnak, majd 1-est kap. :) Meg is érdemli.

Amikor meg azt mondom, hogy nem akarok felmenni arckönyvre, csak azt kapom, hogy "haladni kell a korral...". Szakadjanak már meg!

2010. nov. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó:


-.- Elég szánalmas vagy,más szeretheti és azért mert más szereti a facebookot nem kell leszólni..

Ezelőtt 3 hónappal én is azt mondtam volna hogy utálom... De most meg már kocka vagyok szal..ja

2010. nov. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Nyokee ZsoltTinKA ***** válasza:
Leszólni???? Én csak véletlenül megemlítem, hogy nem vagyok fenn, mert nem érdekel, és ismerősök már jajveszékelve rá akarnak beszélni, hogy gyorsan regisztráljak fel rá, mert hogy jajdemiből maradok ki...és nem hagyják abba, meg vannak döbbenve, és erőszakosan nyomják a szöveget, hogy miért jó, ha fennvagyok, és ha annyit mondok, hogy "hagyjál már ezzel", akkor meg le vagyok nézve, le vagyok szólva, hogy én nem vagyok hajlandó felmenni...én úgy vagyok evvel, hogy nem életszükséglet, szóval fölösleges...
2010. nov. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is utálom már, infó órán is mindenki azzal van elfoglalva, meg osztálytársam mindig mondja hogy regisztráljak. gondolom még azért szeretik mert menősködhetnek hogy hány száz ismerősük van, de még azt is bejelölik akit egyszer láttak..
2010. dec. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!