Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a barátnőim...

Miért van az, hogy a barátnőim sorra elfejtkeznek rólam?

Figyelt kérdés
Van egy pár barátnőm, például az egyikkel nyáron nagyon jóba voltunk, szinte minden nap együtt voltunk reggeltől hajnalig.. A nyár vége felé már csak tesómmal barátkozott.. És engem meg mindig kiosztott. (Tudni érdemes egy gazdag elkényeztetett lányról van szó) Én is sokszor visszaszóltam sőt még kicsit durvákat is.. A suliban már csak köszöntünk egymásnak, de szinte már azt se.. Sokszor csak arra fogja, hogy nem látott mikor ott mentem el nem is egyszer a szeme előtt, és még rám is nézett.. A suli másik elkényeztetett lányával összeállt mint legjobb barátnők.. Tesómmal szinte mindig beszél interneten de engem már szinte elfelejtett. Az interneten se ír rám és a suliban még köszönni se képes.. Olyanokkal szívesebben csinál képet akivel még csak nem is barátnők.. S engem meg elzavart.. Ez annyira rossz érzés.. Tesómat állandóan meghallgatta ha akármi szerelmi vagy bármi problémája volt, még el is mentek ketten sétálni, és beszélgetni.. De engem sose hallgatott meg ha el akartam mondani a gondomat.. Engem sose hallgatott meg, csak tesómat. Tesómmal szoktak elmenni a városba és engem nem is hívtak. Szinte aligha.. Engem mindig kiközösítettek mintha ott se lennék.. Amikor tesóm késett a találkozóról, és feljött már rögtön berontott as házba, s 5 perc múlva jutott eszébe, hogy én is ott vagyok.. Elmenetkor a papagájnak köszönt de nekem nem.. De miért van ez?
2012. okt. 4. 22:19
 1/1 anonim válasza:
ismerem ezt az erzest...szerintem tul kicsi az onbizalmad,de lehet rajta segiteni.az a fontos,hogy te tujad magadrol:fuggetlen,eros lany vagy es nem kell az ervenyesulesedhez holmi elkenyesztetett kiscsaj.ne torodj vele!a masik fontos dolog,hogy annak latnek masok is,aminek te tartod magad.
2012. okt. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!