Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem rég regisztráltam twitter-...

Nem rég regisztráltam twitter-re, a beállításoknál hol, hogy kell beállítani ezt a fejlécet?

Figyelt kérdés
Link: [link]

2012. okt. 7. 00:28
 1/6 anonim válasza:

Mármint arra gondolsz, amit most újítottak, hogy a profilkép alatt egy nagy kép is legyen?


Beállítások-Kinézet

2012. okt. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, de épp ellenkezőleg, most úgy van beállítva. (ezek szerint az újra) de nekem a régi kéne, ami a linken is van.
2012. okt. 7. 01:10
 3/6 anonim válasza:
Ugyanezen lemész az oldal aljára, a Change header-re katt, és utána a Remove. Aztán változtatások mentése. És elvileg visszaáll.
2012. okt. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, itt vagyok a Kinézetnél, de Change Header-re ha rámegyek már a képfeltöltést mutatja, nincs olyan menüje h "Remove" csak ha feltöltök egy képet, és azt akarom eltávolítani. De így is ott marad üresen feketén.
2012. okt. 7. 01:37
 5/6 anonim válasza:
Lehet, hogy azért, mert mikor regisztráltál, akkor már ez az új fajta volt. Aki már évek óta fent van, azok eddig meg tudták csinálni, hogy megint a régi legyen. Lehet, hogy itt van a bibi.
2012. okt. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem, Én ezen gondolkodtam.

Azért köszönöm szépen a segítséget ^^

2012. okt. 7. 02:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!