Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vízbe esett a telefonom...

Vízbe esett a telefonom (Samsung s5230). Mit csináljak vele? Nem igazán akar működni.

Figyelt kérdés

2012. okt. 7. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ezek nagyon tré telefonok nem csoda ha nem akar működni. Én azt mondom szedd ki belőle aaz akksit meg mindent amit csak lehet, aztán szárítsd 2-3 napig szobahőmérsékleten, az akksi csatlakozóját törölgesd meg hogy lejöjjön róla a szennyeződés meg a simkártya fémrészét is óvatosan. De ha behalt a telefonod inkább vegyél másikat mert ezeket javíttatni sem érdemes. Bátyámnak 3 hónapja járt le a garanciája mert ilyen telefonja van és 1 hónapja szenved vele mert az érintőképernyő nem működik, az akksija is gyengélkedik már 2 napnál tovább nem bírja meg időnként csak úgy kikapcsol.
2012. okt. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Totál szedd szét, és 5-6 napra tedd egy tál rizsbe. Ha nem működik, akkor kuka.
2012. okt. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
mit csinál a rizs? miért jó?
2012. okt. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:) De azt hiszem totál tönkre ment.... Még időben kiitattam belőle a vizet.. és ki is szárítottam... Be is kapcsol...de semmit nem lehet látni.. szóval kuka...:/
2012. okt. 12. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!