Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dr. Josef Mengelének milyen...

Dr. Josef Mengelének milyen színű volt a szeme? Sok képen láttam már, de nem jó minőségűek, viszont nagyon úgy vettem ki belőlük hogy barna. Kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

2012. okt. 7. 20:23
 1/4 anonim válasza:
100%
Barna szeme volt, ezt vallomások igazolják.
2012. dec. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, én is így gondoltam! Egyik helyen ezt írták, másik helyen azt,de azért idő közben fény derült mindenre!
2014. jún. 6. 21:47
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra tippeltem volna, hogy barna. Látszik a fotókon, hogy barna hajú-szemű típus, nem az a nácik által sztárolt germán. Hátborzongató, de kimondottan jó pasi volt...
2015. febr. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A tárgyalt korszakban adott kameratechnológiák miatt színtelen, fekete-fehér fotók és kamerafelvételek készültek. Ezekre hivatkozni nem lehet. Később digitalizálás és képújításokkal megszínezték de a hibalehetőségek fenn állnak.

Elbeszélések, visszaemlékezések alapján világos barna szeme bolt, átlagos bajor-német megjelenésű.

2019. jún. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!