Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Le tudná valaki forditani,...

Panka1987 kérdése:

Le tudná valaki forditani, legjobb nyelvtani helyeséggel németre?

Figyelt kérdés
minnél hamarabb kellene,némtre forditani
2012. okt. 8. 02:16
 1/3 A kérdező kommentje:

Szeretnék önöknél lehetőséget kapni,hogy szobalányként,kisegítőként,vagy pedig mosogatoként dolgozhassak. Jeelenleg alap szinten tudom a német nyelvet, de rövid idön belül elsajátitom a fontosabb ismereteket.


A rám bizott feladatokat pontosan,és idöben elvégzem,erröl biztosithatom.

Mivel van tapasztalatom eladói,és felszolgálói területen, igy a későbbiekben,ezen területeken is helyt tudok állni,természertesen idövel a német nyelvet is az elvárt szintre fejlesztem.

Bizom pozitiv elbirálásában.

2012. okt. 8. 02:17
 2/3 anonim válasza:

látom bewerbungot írsz :) segítek, van két felsőfokúm németből, berlinben lakom és német a barátom is, remélem ez elég biztosíték. ja és OKTV 4. :D



Szeretnék önöknél lehetőséget kapni,hogy szobalányként,kisegítőként,vagy pedig mosogatoként dolgozhassak. Jeelenleg alap szinten tudom a német nyelvet, de rövid idön belül elsajátitom a fontosabb ismereteket.


A rám bizott feladatokat pontosan,és idöben elvégzem,erröl biztosithatom.

Mivel van tapasztalatom eladói,és felszolgálói területen, igy a későbbiekben,ezen területeken is helyt tudok állni,természertesen idövel a német nyelvet is az elvárt szintre fejlesztem.

Bizom pozitiv elbirálásában.


Ich möchte mich bei Ihnen als Zimmermädchen bewerben, oder eine Möglichkeit bekommen beim Geschirr spülen auszuhelfen. Zur Zeit habe ich in der deutschen Sprache nur Grundkenntnisse, aber in kurzer Zeit werde ich die weitere wichtige Kenntnisse erwerben.

Meine Aufgaben erledige ich präzis und pünktlich.

Ich habe als Verkäuferin schon Erfahrungen gesammelt, außerdem habe ich auch in der Gastronomie gearbeitet, als Kellnerin. Ich bin mir sicher, dass ich mit meinen früher erworbenen Kenntnissen meine Arbeiten erledigen kann. Meine deutsche Sprachkenntnisse werde ich natürlich bald weiterentwickeln.

Ich hoffe mit meiner Bewerbung Ihre Interesse geweckt zu haben.

Auf eine positive Rückmeldung freue ich mich sehr.

Mit freundlichen Grüßen

xy


picit máshogy fordítottam, leírom magyarul.

Szeretnék önöknél mint szobalány jelentkezni, vagy lehetőséget kapni hogy a mosogatásnál segíthessek. Jelenleg alapszinten beszélem a németet, de rövid időn belül el fogom sajátítani a fontos ismereteket.

A rám bízott feladatokat precízen és pontosan végzem el. Eladóként már szereztem tapasztalatokat, ezenkívül dolgoztam a gasztronómiában is (vendéglátás), mint pincér(nő). Biztos vagyok benne, hogy az eddig szerzett tapasztalataimmal a munkát jól el tudom végezni. A német tudásomat természetesen hamarosan továbbfejlesztem.

Remélem, jelentkezésemmel felkeltettem az érdeklődését.

Egy pozitív visszajelzésnek örülök.

Üdvözlettel

xy



amúgy ha bewerbungot írsz munkahelyre, nem árt megnézni, hogy csinálják ezt németországban. én már megírtam kismilliót (nem csak házinak), ha gondolod, segítek :3

2012. okt. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

szia,nagyon köszönöm!!!!

képzeld,voltam svájcban elbeszélgetésen,de...az amit a suliban tanitottak semmit sem ért..sok szót nemértek..nemtudom hogyan álljak neki..decembertöl barátom svájcban fog melozni,én+kinnt leszek,és tanulok..de nemtudom hogyan szerezzek szókincset..a nyelvtan nemlényeg,az ugyis berögzödik..

csanyi87@gmail.com a cimem,ha itt irsz,kérdeznék privátban,mert minden segitség ,tanács segitene..köszönöm még egyszer,aniko

2012. okt. 14. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!