Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek is elegetek van abból...

Nektek is elegetek van abból hogy amikor meglátsz egy értesítést izgulsz, hogy mi lehet utána megnézed és játékfelkérés. Tinektek is az agyadra mennek már ezek? Nekem eléggé.

Figyelt kérdés

#Facebook #játékfelkérés #az agyamra megy
2012. okt. 8. 19:42
 1/9 anonim válasza:

Nekem is. Uztálom ezeket az embereket, de ezt le lehet tiltani FaceBook-on.


UI.: Válaszolj ha nem tudod hogy hogy kell ezeket letinltani.

2012. okt. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ok nem tudom hogy kell letiltani
2012. okt. 8. 19:46
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem a fenét, nem idegesít! Napjában legalább 5-öt kapok. Eddig nem tettem szóvá, türelmes ember vagyok, de már tényleg nagyon unom.

Szoktam én is játszani neten vagy a számítógépemen lévő játékokkal, de fb-on nem, de ha játszanék is, minek küldözgessek másnak is felkéréseket? Tudják, hogy van erre mód, majd játszanak, ha akarnak.

2012. okt. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát ja, van amikor ugyanaz az ismerősöm ugyanazt a játékot 50000x elküldi.
2012. okt. 8. 19:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is elegem van már ebből.

Ezeket a játékokat olyanra csinálták, hogy csak akkor szerezhetsz meg bizonyos dolgokat ha azt az ismerőseidtől kéred. De ez a sok felkérés , akkor is idegesítő.

2012. okt. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Úgy kell a felkéréseket letiltani, hogy ott vannak a játékok jobb oldalt, és ott ahol azok vannak, azon keresztül valahogy bejutsz a letiltásokhoz, és vagy a küldőt tiltod le, vagy az egész játékot. Asszem így kell.
2012. okt. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
én vagyok az első kommentelő :)
2012. okt. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi
2012. okt. 8. 20:29
 9/9 anonim válasza:
nincs mit. :)
2012. okt. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!