Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az a Paff, a bűvös sárkány...

Mi az a Paff, a bűvös sárkány és hogyan kapcsolódik a drogokhoz? Ez valami szubkultúra része?

Figyelt kérdés
2008. máj. 19. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nem ismered a paff a büvös sárkányt számot? mikor gyerek voltam már jó rég akkor nekünk ez egy gyerek szám volt amit minden gyerek torokbol üvöltött/énekelt.


gondolom a drogoknál azért használják mert hogy büv ereje van a drognak vagy is elkábít.

2008. máj. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
most ez lehet, hogy hulyeseg lesz, de a south parkba (ehh, mindig ezzel jovok..:D) volt egy heroin heros- resz, ahol a sarkanyt kelett utolerni, vagy vmi ilyesmi..:D
2008. máj. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak: 17 vagyok^^

2. -||-: eddig azt hittem h az összes south park részt láttam... xD ezek szerint mégsem:P

2008. máj. 19. 17:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2008. máj. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Erről a kérdésről az Apádra ütök c. film jut eszembe, amikor az leendő vőlegény és a csaj apja a kocsiban ülnek, és a Paff a bűvös sárkányt hallgatják. Akkor a csávó magyaráz vmi, h a füvezésre mondják "feléjük" hogy "paff leszel a bűvös sárkánytól" xD
2008. júl. 6. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!