Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Régebben engem meg több...

Régebben engem meg több ismerősőm is "zaklatta" egy hölgy egy bizonyos német tanfolyammal kapcsolatban hogy érdekelne-e. Most megint zaklat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
kb fél éve semmi,most megint zaklat pedig nem egyszer megmondtuk hogy nem érdekel minket.Mit tegyek,egyátalán honnan van meg neki a számunk?
2008. máj. 19. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

valahol egyszer valakinek megadtad és nem olvastad el az apróbetűt, hogy kiadják másoknak is.


kérdezd meg, hogy kik és írj nekik egy levelet, hogy vegyenek ki az adatbázikusból. Vagy megcsinálják, vagy nem.

a céget, ahol dolgozom egy befektetési cég emberei hívogatják rendszeresen. mi mindegyiknek megmondjuk, hogy feletsenek el. Akinek mondtuk az nem is hív többet. de nem központi adatbázisből dolgoznak, úgyhogy még van akivel nem beszéltünk. Bár lassan lassan fogyatkoznak...

sajnos ez ilyen.

2008. máj. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ok,köszi:) de az egész családom meg fél baráti köröm megadta valahol a számot?volt aki nem is megyén belüli és hivogatták :s
2008. máj. 19. 19:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem első lépésben a telefonkönyvből dolgoznak. Nekik az a munkájuk, hogy abból hívogassák sorban az ügyfeleket.

Én ezért titkosítottam az otthoni telefonszámomat, azóta lényegesen megritkultak az ilyen jellegű hívások. A maradék pedig valóban onnan adódik, hogy valamikor, valahol megadtad a számodat, amit -ha nem figyelsz az apróbetűs részekre - továbbadhatják és felhasználhatják.

Sokszor az utcai kérdezőbiztosoknak is válaszolnék, de tudom, hogy az a vége, hogy telefonszámot kérnek. Na, azt meg már én nem adok.

2008. máj. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!