Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek? Ahhoz, hogy...

Szerintetek? Ahhoz, hogy embereket foglalkoztassak, szeretnem kell az embereket?

Figyelt kérdés
Van aki szerint csak rabszolgák vagyunk a munkáltatók szemében. Én ezt nem tudom elképzelni. Szerintem ahhoz hogy embereknek adjak munkát szeretnem kell őket. Szerintetek én vagyok naiv?
2012. okt. 9. 15:48
 1/2 anonim válasza:

Ahhoz hogy jó munkaadó,ill. főnök legyél,ismerned,és kiismerned kell az embereket.Akkor tudod megérteni az ok,és okozat közötti összefüggéseket.Nem kell,és nem is szabad szeretni az alkalmazottaidat(kiv.családtag)mert nagyon sokszor félreérthetik,vagy kihasználják(sajnos)

Racionálisan kell kezelni a főnők-alkalmazotti viszonyt.

Abból még probléma nem volt soha

2012. okt. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most nem személyesen értem. Tehát nem arra gondolok, hogy én Bence építési vállalkozó szeretem Gyulát a kőművest és minden este elmegyek vele kocsmába. Hanem konkrétan szeretem az embereket, mint felebarátaimat és attól még hogy én hasznot szerzek nem fáj az ő boldogságuk, vagy jólétük. Nem hiszem hogy rabszolgatartóként gondolkodnának a mai munkáltatók. Szerintem pont hogy jólét van a régi időkhöz képest, amikor 2 szelet zsíroskenyérrel dolgoztak a földeken a parasztoknak egész álló nap az emberek.
2012. okt. 9. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!