Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell használni a MySpace...

Hogy kell használni a MySpace oldalt?

Figyelt kérdés
Nem rég regisztráltam erre az amerikai közösségi oldalra, de nem tudom magyar nyelvűre állítani és sajnos még nem vagyok olyan fejlett szinten angolból. Akinek van MySpace profilja legyen szíves segítsen, hogy használjam és egyáltalán mire való az oldal? Köszönöm szépen előre is a választ!

2012. okt. 9. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Beregeltél úgy, hogy nem is tudod mire való?
2012. okt. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Magyar hasonlattal olyan, mint nekünk az iwiw vagy myvip. Senki sem használja már szinte, régen is főleg zenekaroknak volt hivatalos oldala, ha nem vezettek sajátot.


Ha nincs zenekarod (akik most amúgy is Facebookon vannak már), és nem is tudsz angolul, nem lesz sok értelme annak hogy az oldalon legyél tag.

2012. okt. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jól van, köszönöm a válaszokat, lényegében tudtam, hogy ez egy zenekaros oldal, mert hallottam róla és ezért regisztráltam, csak olyan alaposan nem ismertem, de akkor törlöm is magam.
2012. okt. 12. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!