Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet ez a kép? Egy könyv...

Hol lehet ez a kép? Egy könyv van rajta, amiből "minden" elénk tárul"

Figyelt kérdés

Az volt a képen, hogy ki van nyitva egy könyv, és a gerincéből mintha kiszóródna mindenféle lény, szivárvány, természeti jelenség, minden ami elképzelhető, azt mutatja be, hogy milyen hasznos a könyv, mert a fekete fehér lapokból ilyen rengeteg dologra gondolhatunk...

Valamelyik lájkolós oldalon találtam, elég szépen meg volt szerkesztve, ezért gondolom, hogy híres kép. De mégsem találtam sehol.

Nagyon örülnék neki, ha tudnátok segíteni.

Vagy valami ötlet, hogy hol keressem? Azon az oldalon nem tudom visszanézni, mert gőzön sincs, melyik volt...



2012. okt. 9. 22:18
 1/2 A kérdező kommentje:

akkor megválaszolom a kérdésem, már csak azért is, mert nekem tetszik:

[link]


nem ez volt az a kép, de nagyon hasonló

2012. okt. 11. 20:54
 2/2 anonim válasza:
nagyon érdekes ez a kép is , amit belinkeltél, bocsi az offért, de ha ráakadtál talán a képre, kérlek mutasd meg nekem is : )
2013. febr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!