Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A hétvégén csináltattam egy...

A hétvégén csináltattam egy tetoválást, de azt hiszem, hogy megbántam. Magát az ábrát nem, de ahova varrattam azt igen.4 napos, tehát még friss tetoválásról van szó. Kitudom ezt valahogy áztatni vagy akárhogy halványítani rajta?

Figyelt kérdés

2012. okt. 10. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Dobj fel egy képet a tetkóról! :D (csak mert érdekel)


Amúgy nem hiszem, hogy ki lehet áztatni...

Esetleg ez?!: [link]

2012. okt. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre mondják, hogy eső után köpönyeg...
2012. okt. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mellkasomon van egy koponya két denevárszárnnyal. Nincs gond vele, nem lett elrontva, de oda nem szeretnék...
2012. okt. 10. 18:46
 4/10 A kérdező kommentje:
Segítséget kértem, nem pedig megjegyzéseket...
2012. okt. 10. 18:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezen nem lehet mit segíteni, gondolkodni kellett volna.
2012. okt. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Talán nem is úgy van, ahogy írtam.. Ha jobban szeműgyre veszem az ábra sem tökéletes. Vannak benne hibák, pedig szalonba mentem. Lehet, sőt biztos, hogy emiatt is bántam meg. Csak ki lehet azt valahogy szedni/szedetni
2012. okt. 10. 19:45
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Késő bánat, és megérdemled, ha ennyi eszed van
2012. okt. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Látom, van aki nem érti. Elrontották és ez előfordulhat. Az enyémben pedig van jópár hiba. Az olyanok akik elítélik a tetoválást ne is írjanak. Segítséget kértem nem pedig beszólásokat.
2012. okt. 11. 10:29
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezen nem lehet segíteni. Meg kell várnod amíg begyógyult, és utána 2-3x annyi pénzért leszedeted.

Nekem a kulcs csontomnál van az egyik kedvenc tetoválásom, római számokból a párom születési dátuma. Az utolsó két számjegyet összecseréltük véletlenül, így nincs értelme a tetkónak. Kb. 1 cm-s számokról van szó, simán feketével, semmi extra. Beszéltem már több lézeres klinikával is, minimum 20.000 lesz elsőkörben leszedetni őket, utána meg egy másik utókezelés 10.000-ért. Plusz a speciális krém, ami gyógyítja. Tehát 30.000-35.000 ft lesz minimum. És 5000-ért csinálták... Utána várnom kell 6 hetet, amíg teljesen begyógyul, és csak aztán lehet visszatetoválni. És én rontottam el, mert én csináltam a mintát.

2012. okt. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőség van: vagy leszedeted lézerrel vagy újravarratod a tetkót. Van, hogy ki tudják javítani ugyanazt az ábrát, vagy egész más képet varrnak rá. Ha át akarod csináltatni, készülj fel, hogy a kép valszeg nagyobb lesz, mint az eredeti.

Az a baj a szalonokkal, hogy az ember nem tudja, kinek a keze alá kerül. De a mesterek szépen ki tudják javítani. De hogy hol, abban sajnos nem tudok segíteni. Mást nem tudok, mint menni, érdeklődni, kérdezni. Néhány szalonban csinálnak takarást meg javítást, néhányban nem.

2012. okt. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!