Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Két hónapja csináltattam...

Két hónapja csináltattam köldök pc-t és csak foditva tudom beletenni. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Normálisan nem megy bele. Ha normálisan probálom bele tenni akkor olyan mintha egy falba ütközne, viszont forditva gond nélkül bele tudom tenni. Mitől van ez és hogy mit tegyek? Elmúlik majd?

2012. okt. 1. 20:29
 1/1 anonim válasza:
Nekem 5 hete van köldök pc-m :) 5 napja kivettem kb 3 órára és én is így jártam..nem tudtam vissza tenni lentről..fentről is érzékeny volt de könnyen bele ment..majd 1 óra fáradozás után :D erőt vettem magamon.. kiegyenesedtem és megpróbáltam minden erőmmel lentről vissza dugni :) rövid időn belül sikerült is :) nem tudom mi lehet az oka :) de egy biztos a közel jövőben nem veszem ki :D
2015. jún. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!