Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » GItárt szeretnék venni!...

GItárt szeretnék venni! FŐként hozzáértők válaszát várom! A Linken található gitár kezdőként, tanulónak. érdemes?

Figyelt kérdés
[link]
2012. okt. 11. 12:22
 1/1 anonim válasza:

Ha még nem vetted meg a gitárt, akkor mondok néhány dolgot:

Én jobban szeretem azokat az oldalakat ahol feltüntetik hogy milyen anyagból készül a gitár. A testével szerintem nincs semmi baj, mert minden gitárnak egy olyan 1-2 év múlva lesz "igazán szép" hangja (feltéve ha sokat játszol rajta).

Szerencsés, ha a fogólap keményfából készül (pl.: rózsafa (olcsóbb), ébenfa (drágább)). A kiegészítők nagyon hasznosak, bár a hangolósíppal csínján, mert teljesen pontatlanok. Szerintem vegyél egyből egy hangológépet (lehet olcsón kapni). Az én meglátásom szerint egy nagyon komfortos gitár, én is hasonlóval kezdtem :)

2012. nov. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!