Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy 2/3-ad lett a természet ism. Röpdogám?

Figyelt kérdés
6.os vagyok és 5perc alatt kellett kidolgozni 2növényt és 3állatot! Tudnátok segíteni? A szüleim elég komolyan veszik a tanulást.

2012. okt. 11. 17:31
 1/1 anonim válasza:
anyu, van egy rossz hírem... bla bla én mindig így vezettem be akkor már tudta hogy baj van :D:D de szerintem mondd meg nekik, még akkor is, ha dühösek hogy ki fogod javítani, és hogy ez csak egy kis jegy volt, félévig még sok nagyobb jegyet is szerzel, és hogy legközelebb jobban figyelsz és tanulsz stb... mondd el nekik minél előbb, ne rejtegesd :) ráadásul hatodiktól majd felfelé, meg később a középsuliban ilyen jegyek nem lesznek ritkák.. oké mondjuk attól függ mennyire erős gimibe mész/középsuliba
2012. okt. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!