Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek korai ha 13 éves...

Szerintetek korai ha 13 éves lánynak barátja van? Vagy ha az utcán kézen fogva mennek vagy elhivja magához persze nem ottaludni csak egy délutánra? Persze egy vele egykorú srácra gondolok én szégyelem a szüleimnek bevalani hogy volt már pasim

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Kézen fogás, fagyi, együtt lógás okés. Ha csak ennyi és semmi több (gondolom érted mire célzok) akkor semmi baj nincs ezzel.
2012. aug. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát manapság már van a 13-14 éves lányoknak barátja, és ezt a legtöbben elítélik és korainak tartják (köztük én is)!!

Felesleges ilyen korban összejönni valakivel, mert úgyse lesz komoly kapcsolat belőle..

Szüleidnek meg ne merd bevallani, előttük semmi nem gáz.

Ha elmondod nekik, akkor valószínű félteni fognak és több beszámolót kérnek, hogy hova mész, és mit csinálsz a barátoddal.

Eltiltani nem fognak. Mondd el nekik! Megenni nem fognak! (bár nem ismerem szüleidet)

2012. aug. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a segitségeteket :)
2012. aug. 5. 22:42
 4/9 anonim ***** válasza:
13 évesen már rég dugnak a lányok
2012. aug. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
aki irta hogy 13 évesen már rég dugnak a lányok ő fiú vagy lány ? nem korai még dugni?
2012. aug. 5. 23:58
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

Fiú vagyok


Szerintem korai dugni 13 évesen de sajnos egyre több az ilyen eset

2012. aug. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
szerintem 13 évesen belefér amit írtál. :)(énis ismerek 13éves lányokat akik nem szűzek..elég nagy szégyen..szóval az "ilyen" dolgokkal ráérsz 15-16éves korodban...) :)
2012. aug. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
15-16?? még akkor is korai.. minimum 17 legyen a gyerek mikor elveszti a szüzességét
2012. okt. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#4 kikérem magamnak! Ne általánosíts! 14/L
2018. febr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!