Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ciki ha 7. -es lány még nem...

Ciki ha 7. -es lány még nem csókolózott?

Figyelt kérdés
Mennyire számít cikinek ha hetedikesként még nem csókolóztam ?? A baráti körömből szinte már mindenki túl van rajta és egyszer egy osztály bulin felesz vagy merszeztünk ( 2 fiú 4 lány ) és az volt a feladat, hogy az egyiket csókoljam meg de én azt mondtam nem, mert szeretném ha az emlékezetes lenne és olyas valakivel aki tetszik és én is neki. Én úgy gondolom nem ciki de sokan azt mondták igen és szeretném megtudni, hogy ez most tényleg olyan ciki ??

2012. okt. 12. 15:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én sem értem, miért lenne ciki.Én is 7.-es vagyok, és még néhány évig nem tervezem, és nem azért van, mert "éretlen vagyok", hanem mert a fiú ismerőseim kretének, stb. :D
2013. márc. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

szia!énis 12 éves vagyok és még én sem csókolóztam.Az én sztorim:4.-be volt egy srác aki szerelmes volt belém.Jóba lettünk nagyon és járni kezdtünk.Csókolózni akart velem de én azt mondtam neki hogy nem(szimplán azért mert nem mertem)

De végülis most is jóba vagyok a sráccal.Most 7.-esek vagyunk.Úgyhogy szerintem nem ciki... :D

2013. ápr. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!