Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ciki ha 7. -es lány még nem...

Ciki ha 7. -es lány még nem csókolózott?

Figyelt kérdés
Mennyire számít cikinek ha hetedikesként még nem csókolóztam ?? A baráti körömből szinte már mindenki túl van rajta és egyszer egy osztály bulin felesz vagy merszeztünk ( 2 fiú 4 lány ) és az volt a feladat, hogy az egyiket csókoljam meg de én azt mondtam nem, mert szeretném ha az emlékezetes lenne és olyas valakivel aki tetszik és én is neki. Én úgy gondolom nem ciki de sokan azt mondták igen és szeretném megtudni, hogy ez most tényleg olyan ciki ??

2012. okt. 12. 15:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Gratulálok, te érettebb vagy, nint a korosztályod!

Amúgy meg nem ciki, sőt, egy 7.-esnek inkább még a tanulással kellene foglalkoznia, nem azzal, hogy ki mikor csókolözik kivel.

Ha meg ilyenekkel b@sztatnak annak ellenére, hogy elmondtad a véleményed, akkor azok nem igaz barátok/barátnők.

Inkább a tanulás lenne ennyire felkapott téma a mai világban:)

2012. okt. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Mindkettő fél részéről normális, mivel minden 7.-est érdekli a másik nem, kezdenek kamaszodni, dolgoznak a hormonok és ez teljesen normális. Nem tudom miért kellene minden 10-18 évesnek öltönybe járni és csak könyvátrba járni szórakozni, csak mert a hű de nagyon idősek szerint ők ezt tették és az volt a nromális. El vannak tévedve.
2012. okt. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem ciki. Tartsd meg az elveidet, nekem tetszik, hogy ilyen érett vagy.
2012. okt. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én se azt mondtam, hogy öltönyben járjanak könyvtárba, csak azt, hogy ha az a legnagyobb baja, hogy még nem csókolózott 12-13-14 évesen, az nem ciki.

Inkább az a ciki, ha valaki ebben a korban leissza magát a sárga földig, minden másnap. Na meg a cigi.

2012. okt. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Nem ciki, éretten gondolkodsz, ne azért tedd meg, mert elvárják, vagy mert más azt mondja, hogy ciki..


én 15 múltam az első csóknál...akkor voltam érett rá, és nagyon tetszett a fiú akivel megtörtént.(egy felelsz v mersz játéknál kaptam PUSZIT, de nem számítom, mert tényleg csak összeért a szánk, mint gyerekkorban...)

Az szüzességemet is 18 után vesztettem el, bár azzal várhattam volna, de csak utóbb gondolom így, mert később nagyon megbántott az akivel történt..

2012. okt. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bocs, elírtam, ha az a legnagyobb baja, az CIKI.
2012. okt. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
hát te se vagy normális...
2012. okt. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Most meg jön az a kérdés, hogy ciki, hogy 5 évesen még szűz vagyok?

Esküszöm, ez lesz legközelebb

2012. okt. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
ciki h egy 9.-es kis q*va meg nem b*szott ?? ohwww jaajj....OMG -.-
2012. okt. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Most mi bajotok van? Ilyen szituban tök természetes ez a kérdés. Egyébként nem ciki. Az első komoly csókolózáson én is 16 évesen estem túl. :D
2013. jan. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!