Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti is gondoltatok már arra...

Ti is gondoltatok már arra hogy jobb lenne meghalni, mert nincs miért élni?

Figyelt kérdés

2012. okt. 12. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én életem klassz, elvagyok vele, ugyanakkor szívesen befejezném akármelyik nap.
2012. okt. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is meg vagyok elégedve az életemmel!


Ha megadatna a lehetőség, soha nem halnék meg.

Mert mindig lesz valami új, ami felkelti az érdeklődésem, és arra ösztönöz, hogy éljek!

2012. okt. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Érdekes...én ma azt mondtam,hogy egy hónapot adok magamnak arra,hogy rendbe jöjjön az életem,ha ez nem történik meg akkor megölöm magam...Amúgy már most is megtenném csak nem akarom,hogy azt mondják az embrek,hogy nem is próbálkoztam...bár végül is...egész életemben azon voltam,hogy kerestem a boldogságot,de nem jött,azt mondták,hogy ne keressem és akkor jönni fog,nem kerestem és nem is jött...
2012. okt. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3. tudom miről beszélsz!! Én ezen már lassan 5 éve gondolkozom. De érzem lassan..: A játéknak vége!
2012. okt. 12. 16:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, 13 évesen a depis síros utálom a világot korszakomban. szerencsére kinőttem, és most már kezdem élvezni!
2012. okt. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!