Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetek még szerelmes? Volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek még szerelmes? Volt úgy hogy azt gondoltátok hogy nem, és sokkal jobb volt mint az előző párotokkal?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy életem szerelme elhagyott. Soha nem éreztem még ilyet senki iránt, nem tudom hogy tegyem túl magam rajta. A baj az hogy minden egyes pillanatban Ő jár a fejemben. Idegesít, hogy ennyire nem érdeklem. Nagyon rossz érzés, és az a baj hogy én még mindig szeretem. Pedig csak 3 hónapot voltunk együtt, szeptember elején hagyott ott, úgy hogy más lánnyal megláttam. És hát inkább Őt választotta. Nem tudom hogy érezhetek még valaki iránt ennyire mély és tiszta szeretetet.És Ő volt az első barátom...
2011. nov. 1. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:
50%

Nagyon sajnállak.

Szerintem tedd azt mint amit a másik lány is tett veled!

Ha ennyire szereted őt szerezd vissza, lássa hogy érdekel téged az ő szeretete, és léte. Ha akkor sem adja meg magát, akkor nem szeretett téged annyira mint te őt.

2011. nov. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lehetsz még szerelmes. nekem az utolsó kapcsolatom (ami nagyon komoly volt, együtt éltünk már, stb..) januárban lett vége. Azóta egy olyan lány sem volt, aki tényleg megfogott volna... Ne izgulj, úgyis megtalálod azt aki hozzád illik, még ha sokat kell érte várnod akkor is! Túl sokat adtál ebbe a kapcsolatba, ő nem olyan érzésekkel volt irántad, mint te iránta...
2011. nov. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!