Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miben rejlik az Élet titka?

Miben rejlik az Élet titka?

Figyelt kérdés
Szerintetek.
2008. máj. 19. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez valószínűleg örök titok marad,különben már nem lenne az élet titka. :-)
2008. máj. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Szia!

Az Elet itka Te magad vagy-szerintem!A fogantatastol egeszen a halalig!Azert vagyunk itt hogy fejlodjunk,mindenkinek van egy eletfeladata,ami egy magasabb szellemi szintre emeli,nem konnyu ralelni,de megismerve egyre jobban Onmagad segit ebben!Az univerzum titka pedig hogy megadja nekunk mindazt amire szuksegunk van.Szeretetet sajat magunktol,biztonsagot,anyagi javakat,csak tudni kell kerni es hinni!Es torolni a panaszkodast,negativ gondolatokat!Az elet titka hogy csodalatos,es nekunk kell azza tenni,nem masoktol varni hogy azza tegyek szamunkra.Ez az en velemenyem es megprobalok igy elni,sokat segit,ha mashogy fogjuk fel a dolgokat.Nem vagyok sem fanatikus,sem orult.En igy gondolkozom.

Szep napot!

2008. máj. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
az előttem szólóval egyetértek.van egy olyan film,hogy A titok,ha ezt megnézed elmondja mi az élet titka.kissé hihetetlen de aki hisz benne annak sokat segít a film.illetve kis bizonyításnak énis alkalmaztam a pozitív gondolkodást,agykontrollt ki,hogy hívja,végülis ugyanaz a lényeg és be is válik,hogy amit te kimondasz,amit akarsz az úgy lesz,mert ahogy az előző hozzászóló is elmondta az univerzum reagál az akaratunkra.azt váltja valóra amit mi akarunk.az életedet te irányítod,te teszel róla,hogy a jó dolgok vonzódjanak hozzád,te vonzod őket.az életed csak úgy lehet teljes ha a jóval törődsz,ha pozitívan gondolkodsz és hálás vagy azért ami neked megadatott ami téged boldoggá tesz.az élet titka te vagy =)
2008. máj. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oh, köszönöm szépen az eddig válaszokat :) meg vagyok velük elégedve.. várom a további véleményeket!
2008. máj. 20. 20:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Rhonda Byrne: A titok a konyv cime....

En eppen most olvasom, igaz eredeti nyelven ....

Eppen az elso reszt olvastam el es igen, pontosan errol van szo. En is keresem magam...az elet ertelme mi magunk vagyunk. Mindenki kapja az eletet es csak rajta mulik, hogyan eli azt.

Nekem is tanulnom kell, nem stresszelni - amirol nagyon nehez leszokni de lehetseges! - nem azzal foglalkozni, hogy mit nem szeretnek csakis azzal, hogy mi az amit szeretnek es kerni kell. A gondolatok es az univerzum...hihetetlen, de igaz.

2008. máj. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az Életadásban.
2008. máj. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!