Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nemrég olvastam hogy innen...

Nemrég olvastam hogy innen messze (Kanadában) meghalt egy lány mert szekálták (öngyilkos lett) és nekem olyan mintha egy ismerős halt volna meg vagy nem tudom pedig nem is ismertem még csak eddig nem is halottam róla. Ez miért van?

Figyelt kérdés

2012. okt. 13. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
együtt érzel vele
2012. okt. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
d
2012. okt. 13. 18:53
 3/4 A kérdező kommentje:
de ez más olyan érzés mintha ismertem volna tudtam volna segiteni rajta vagy nemtudom :/
2012. okt. 13. 18:53
 4/4 anonim válasza:
Úgyérzem nem vagy egyedül, szerintem rengetegen gondolják/gondoljuk azt, hogy segíthettünk volna, ha korábban látjuk azt a videót amiben segítséget kér. Valószínűleg téged is megérintett a dolog. Lehet átéltél hasonló szekálást, vagy te is hasonló korban vagy mint a lány, vagy a környékén. Vagy csak az alapvető emberi érzések miatt van: együttérzés, empátia
2012. okt. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!