Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miről szól a "Gangnam Style"...

RN99 kérdése:

Miről szól a "Gangnam Style" című zene? :D írtó kíváncsi vagyok, de nem tudom értelmezni sajnos. Xdd És még szereted Justin Bieber-t? . Xd (kíváncsiság) xd

Figyelt kérdés
2012. okt. 13. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Dél-Korea gazdag negyedéről Gangamról azt a negyedet figurázza ki a szám :D És hogy kérded:UTÁLOM SEMMI KÖZE NINCS A ZENÉHEZ I <3 PSY
2012. okt. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
értelmezni sajnos én sem tudom, de utálom Justin faszom Bieber-t
2012. okt. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%

[link] - itt elég részletesen írnak a számról, a tartalmáról, a klippről stb...


Justin Bieber pedig... nos nem tartom sokra, tehetsége, hangja nincsen, pocsék zenéket játszik, számomra érthetetlen, hogy mit szeretnek az emberek rajta. Azt már jobban megértem, hogy mit utálnak rajta. Tényleg nem nagy szám ez a Bieber.

Lehet, hogy egy-két év eltelik, és kicsit beérik, de addig csak égeti magát. Habár volt alkalmam hallani sajna zenéit, némi fejlődést talán már elért.

2012. okt. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
..............
2012. okt. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
51%
Hát én csak az utóbbira tudok válaszolni és én személy szerint imádom<3<3<3Justinn
2012. okt. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

En sem tudom mirol szol a gangnam.! :)

De Imádom Justin Biebrt nagyon jo zenélyi vannak. lOVE JB!

2013. jan. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!