Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetszik nektek a versem?

Tetszik nektek a versem?

Figyelt kérdés

A cél felé oly nehéz az út,

hogy könnyebb lenne feladni.

Mikor elvesztetted álmaidat,

megéri utánuk futni?


Nincs több út,csak egy,

és tiéd lenne a világ,

de ha elrontod a pillanatot,

nem marad más,csak a mi lett volna talán...


14/L



2012. okt. 13. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Bocsi,de ez nem vers, hanem két mondat...

Rengeteg ember eszén nap mint nap átfutnak ezek a gondolatok. Amikor verset írsz akkor ne a hétköznapokról írj. Vagy ne ilyen egyértelműen.


Ezzel nem akarom elvenni a kedved az írástól! Írj nyugodtan! Amíg te szeretsz írni addig ne érdekeljen másnak a véleménye. A tanácsokat viszont fogadd meg és a kritikákat építő jelleggel fogd fel!


Én kb. 15 éves korom óta írok. (már előtte is írtam, de azokra nem vagyok büszke...elég béna sikerültek)


Most épp a második könyvemet írom. Már van egy verseskötetem is... Mindezt annak ellenére, hogy a körülöttem lévők mindig leszólták azt amit csinálok. Most sem vagyok sikeres, nem is akarok az lenni. Nekem az írás az egy hobbi. Még egyik könyvemet vagy versemet se adták ki. DE! nem is azért írok. Én így vezetem le a feszültséget... van aki sportol, én nem vagyok az a típus. Én magamnak írok.


Ahhoz, hogy jó író legyél nem elég írni! Olvasni is kell! Megismerni már emberek gondolatát. Egy író a világot teljesen máshogy látja mint az "átlag" ember. Csak 14 éves vagy, még van min javítani, de van időd is! :)


Egyébként érdekes ez a téma amiről írsz. Ha ezt fejtegeted még egy kicsit, vagy bővebben kifejted akkor lesz az igazi!

Sok siker hozzá!

2012. okt. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, bár az utolsó sorban túl nagy a szótagszám. Úgy lehetne jobb, ha csak ennyiből állna: "nem marad más, csak a talán...".
2012. okt. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első hozzászóló kritikáját fogadd el. :) A mondanivalód túlságosan egyértelmű. Hagyd homályban, hogy mindenki az szűrje le, amit akar.

De az elsőé... nos, most megpuszilnálak. xd :D

2012. dec. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!