Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nitro Gold Pro Enzy Fusion...

Nitro Gold Pro Enzy Fusion termék vélemény?

Figyelt kérdés
Csak olyan ember véleménye érdekel aki ezt a terméket fogyasztja.:)
2012. okt. 13. 20:12
 1/3 Lethys válasza:
Nagyon jó kis termék, ár/érték arányban talán az egyik legjobb lassú felszívódású fehérje. Egyáltalán nem puffaszt, növekedésben ugyanazt az eredményt hozza, mint más, jóval drágább komplex fehérjék. A dolog szépséghibája, hogy a benne lévő kreatin nem oldódik túl jól, így picit szemcsés marad. Az utóbbi időben lefekvés előtt túróval eszem, így ez sem zavaró (ráadásul plussz fehérje, és a felszívódás is jobb). Nyugodt szívvel tudom ajánlani, én biztos nem fogom lecserélni!
2012. dec. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 pekelka válasza:

Nekem is ajanlottak,remek feherje mind reggelre estere akar edzes utan is megfelel ha csak ez van mert nem rossz de egy tejsavó gyorsabb!

En holnap veszek belole!

2013. jan. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Eredményben oké, de azt tudom ajánlani, hogy a vaníliás-kókuszost ne válaszd, mert herótot kapsz az ízétől.. Csokis, csokis-marcipános rendben van.
2013. máj. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!