Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Már régóta szeretnék egy...

Már régóta szeretnék egy normális MLM céggel dolgozni, de mindig a termék vagy a kezdő csomag drága az embereknek pl. Nuskin, vagy a havi vásárlási limit Amway. Van normálisan működő MLM cég ma Magyarországon?

Figyelt kérdés
normális termék, normális havi kvóta

2012. szept. 10. 12:08
1 2 3
 1/24 milyen válasza:
40%
Igen! Az FM Group ilyen. A termékek ára versenyképes, a belépés akár minimális költséggel is lehet, ami 1-2 hét munkával simán visszahozható. És vásárlási limit csak akkor van, ha jutalékot szeretnél felvenni, és az is teljesíthető!
2012. szept. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
17%
Én is FM-et mondanék, nekem bevált.
2012. szept. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
47%

Mindig lesznek olyan emberek akiknek valami nem felel meg.

Meg olyanok is akiknek megfelelnek a feltételek. Nyilván ők lesznek kisebb számban.


Az Amway meg a Nuskin is már több, mint 10 éve működik Mo-on és több tízezer embernek megfelelt és továbbra is meg fog.


A kérdés az, hogy neked miért nem felel meg? Mert ezek szerint te csak az akadályokat látod, de dolgozni valamiért nem akarsz.

2012. szept. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Az Amwaynél te milyen havi vásárlási limitről beszélsz?
2012. szept. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
24%
Plusz egy az fm-nek. Ebből is éltem egy ideig fő állás szinten, 3800 fős csoporton volt. Nemrég kezdtem újra, amióta le cseréltek a magyar cégvezetést.
2012. szept. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

A 3-as válaszadónak üzenem, hogy inkább ne is írt volna, nem szeretem, ha valaki csak kritizálni tud, úgy hogy a másikat nem is ismeri.


Az Fm érdekes lehet, mi a weboldala a cégnek ?

2012. szept. 11. 09:50
 7/24 A kérdező kommentje:
Megtaláltam az Fm groupot, ami újra fog indulni, tudnátok benne segíteni, hogy mit érdemes róla tudni, hogyan lehet itt sikeres az ember, mennyi időt kell ráfordítani, ha jól olvastam tulajdonos váltás miatt indul újra, ezzel kapcsolatban is érdekelne, hogy ugyanazt a szisztémát fogják vinni mint előtte vagy sem... szóval minden érdekel ezzel a rendszerrel kapcsolatban amit csak tudni lehet...
2012. szept. 11. 10:02
 8/24 anonim válasza:
15%

Én a Calivitát tudom ajánlani. Ahhoz hogy tag legyél, kb 7.000 Ft-ért kell vásárolnod terméket. Hozzá tenném, hogy az alaptermékei (c-vitamin,multivitaminok) mind olcsóbbak mint a patikákban kaphatóak!

Te választod ki, hogy milyen terméket vásárolj ezért az összegért, és ha taggá válsz ingyenesen rengeteg segítséget,eszközt kapsz.(katalógus,termékismertetők,CD-k,stb.)

És nagyon jó üzleti lehetőség is áll mögötte.

2012. szept. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
60%

A 3. válaszoló nem kritizált. HA valaki itt kritizált az pont a kérdező. Ráadásul két olyan céget amelyeknek csak Magyarországon több MILLIÁRDOS forgalma van és több százezer vásárlója.

Szóval nem a céggel van a gond, hanem veled kedves kérdező. Neked nem felelnek meg ezek a cégek, vagy termékek. És én is azt mondom, hogy aki dolgozni akar az dolgozik is, nyilván ezért is működnek a mai napig is ezek a cégek. Aki meg a kifogásokat keresi az meg is fogja találni, hogy miért ne dolgozzon.


Egyik céghez sincs közöm, de az MLM-hez igen.

2012. szept. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
75%

Az FM Group-nál gyönyörűen látszik, hogy kilopták belőle a pénzt aztán leléptek. 2010-ig minden rendben volt, aztán 2011-ben hirtelen 98 milliós veszteség keletkezett.

Gondolom a tulajnak nem volt elég a bevétele és inkább kilopott mindent aztán meg eladta a céget.


Mi a garancia, hogy ez nem fog újra megtörténni?


Visszatérve a cégekre az FM forgalma nevetségesen kicsi a fent említett két cég forgalmához képest.

Ezek tükrében én nem építenék rájuk. Más cégeknél ugyanannyi munkával jóval többet lehet keresni és a cég is stabil ami kell egy normális MLM hálózathoz.

Persze van akit ez nem érdekel csak aztán ne csodálkozzon ha pofára esik, mert a cég nem stabil.

2012. szept. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!