Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jövőre megyek Londonba április...

Jövőre megyek Londonba április május környékén, szerintetek lehetséges, hogy "összefutok" a One Direction-nel?

Figyelt kérdés
A hülye válaszoktól mentsetek meg....ja és ha már itt vagyok tényleg jön jövőre a One Direction Magyarországra??
2012. okt. 14. 16:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, de akár lehetséges is. London hatalmas város, én már sokszor voltam kint, de ezidáig még csak 1,5 hírességet láttam: a Jamirouai énekesét a sportkocsijában ülve egy piros lámpánál, illetve az Odeon mozinál távolról Robert Pattinsonoz volt még "szerencsém". :) De egyikhez sem mentem oda, mert személy szerint egyik sem hoz lázba...


Meg egyszer egy Hugh Laurie hasonmást a metrón, de az nyilván nem számít... :)


Esetleg ha a kiutazás előtt utánanézel, hogy a kedvenceid merre járnak éppen, amikor te is kint vagy, akkor ha te is arrafelé jársz (pl. tévéstúdió, lemezstúdió, dedikálás egy lemezboltban, stb.), akkor tulajdonképpen nő az esélyed, hogy lásd őket. De hogy összefuss velük teljesen véletlenül, spontán módon az utcán, arra nincs túl nagy esély. (de nem lehetetlen)

2012. okt. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

vigyél engem is*-*:DD

amúgy igen, ha 'követed' őket, akkor van esély rá :)

2012. okt. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
lehet a bőröndömben elférsz, de elvileg akkor pont otthon vagyis Angliában lesznek és Londonban lesz fellépésük!!:))
2012. okt. 23. 12:04
 4/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Tegnap jöttem haza Londonból. Láttam "sztárokat". :D A biztonsági ellenőrzésnél Londonba menet ott voltak a Rippel-fivérek, illetve Lutonban mint kiderült, Pataki Attilával egy gépen ültem, ugyanis ő is várta a csomagját a szalagnál... :D

Külföldi hírességet viszont egyet sem láttam... :(

2012. okt. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
óó értem háát azért köszönöm de majd szorítsatok nekem, hogy csak egy kicsit legyek szerencsés!!:)
2012. okt. 23. 18:03
 6/13 anonim ***** válasza:

Semmi sem lehetetlen. :) egyik ismerősöm Brian May-jel, a Queen gitárosával futott össze Londonban.

Szaaal drukkolok :)

2012. okt. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm aranyos vagy!!:)) ahww olyan jóó lenne, de igazából így végig gondolva.....lehet h hülyeség ilyet mondani de látnám őket és ennyi és...ééééés akkor mi történne....semmi..:((
2012. okt. 24. 18:36
 8/13 anonim ***** válasza:

de legalább élmény lenne:)

nem tudhatod, lehet valahogy beszédbe is elegyednétek :)

2012. okt. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
kár hogy az angol tudásom egyenlő a semmivel vagyis ilyen alapmondatok hogy hogy hívnak meg ilyen alap kijelentő mondatok kb....:((
2012. okt. 24. 19:47
 10/13 anonim ***** válasza:

Az én párom meg John Cleese-zel találkozott és beszélgetett még évekkel ezelőtt.


Szóval igen, lehet, hogy összefutsz valakivel. Nem biztos, hogy a OD-vel, de tulajdonképpen egy nemzetközi hírességet látni és még beszélni is vele... Hát azért az egy elég jó dolog. :)

2012. okt. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!