Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy egy április...

Lehetséges, hogy egy április 21-i aktusból származó terhességből semmi sem látszik még a hason? Tehát nem nőtt a has.

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 21:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem! Nekem április 11-én volt meg utoljára, igaz második gyerek lesz de úgy nézek ki mintha lenyeltem volna egyben egy görögdinnyét. Az elsővel meg még nagyobb hasam volt szerintem (mert akkor sokat híztam).
2011. okt. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
hát, elég érdekes, de ezek szerint létezik. vagy nem rólad van szó, csak úgy hallottad, mondták? mert nekem sántít.
2011. okt. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

A 2012 áprilisiból, abból még nem látszik semmi...


Na viccet félre téve. Aki terhes, annak nő a hasa. Nagyon erősen túlsúlyos nőknél előfordul, hogy úszógumiszerűen híznak körbe, és tényleg nem látszik. Egy ilyet ismertem, nagyon ciki volt, egy rég nem látott kolléganőmtől kérdeztem meg, hogy nem terveznek-e babát, mire mondta, hogy a 7. hónapban van. Hát izé. Igaz, téli kabátban volt, mert utcán találkoztunk, de ő tényleg irtó túlsúlyos volt akkoriban.


Átlagos vagy sovány testalkatúak nemigen tudják már eltitkolni ebben a korban.

2011. okt. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

lehet....egy ismerősöm vékony volt,és alig látszott a pocakja a 7. hónapban.a másiknál meg azt láttuk mintha felszedett volna kicsit,bár ő nem volt nádszál...viszont utána hatalmas pocakja lett...

de gondolj csak azokra akiknél a környezete se tudja h terhes,és megszüli a babát majd sajnos csunya vége lesz az egésznek:(

2011. okt. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
szia nekem június 11.-én volt utoljára, én elég vékony vagyok egyébként és látszik már a pocim! Nem nagy, de látszik már! Ha van rajtad kis felesleg elképzelhető, hogy nem látszik, de azért furi! :) Nehéz elképzelni, hogy egy kb. 28hetes terhesség ennyire elbújna! De ezek szerint elképzelhető! Amúgy nem a pocak méret a lényeg azt hiszem, vagy a hízás mennyisége, hanem az, hogy a baba jól fejlődik és minden ok nála! :) ha ő elfér, akkor baj semmi! :)
2011. okt. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Rólam van szó. VAn egy szinte már abnormális szintű terhességi parám, és úgy gondoltam, hogy ha felteszem ezt a kérdést, akkor a válaszoktól végre lenyugszom, és nem gondolok hülyeségeket... vagyis elhiszem, hogy nem vagyok terhes..
2011. okt. 25. 21:17
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
1.vagyok. Nem vagy terhes, nyugi! Már szétrúgna a baba belülről ne viccelj! Azt az érzést nem lehet beképzelni vagy nem észrevenni vagy összetéveszteni! NEM VAGY TERHES!!
2011. okt. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
mondjuk tesztet még nem csináltál?
2011. okt. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Menstruáltál azóta? Mert ha igen, akkor nincs miért aggódni...

Egyébként szerintem csinálj egy tesztet, és megnyugszol.

Ha gondolod, küldök egyet postán, pont azon gondolkodom, hogy hova tegyem, mert 2013-ig felhasználható, és kettő volt egy dobozban, nekem meg egy is elég volt...

Addig meg már nem fogom használni...

2011. okt. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ekkora butaságot még nem hallottam,már legalább 28hetesnek kellene lenned,azóta nem mensizel?és terhességi tesztet sem csináltál?a terhességnek sok tünete van nem csak a hasnövekedés,de azokat biztos észrevennéd,meg a baba rúgásait nem tudod semmivel sem összetéveszteni.


34hkm.

2011. okt. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!