Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki ez az Amanda Todd? Tele...

Ki ez az Amanda Todd? Tele van az egész face vele.

Figyelt kérdés
2012. okt. 15. 22:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Öngyi lett a gyerek mert piszkálták a suliban... Meg előkerült róla egy meztelen fotó ami most körbejárja az internetet. Van youtube-n egy videója ahol segítséget kér... és mint utóbb kiderült nem kapott.
2012. okt. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

http://www.youtube.com/watch?v=ej7afkypUsc


Ez a videó amiben segítséget kér...

2012. okt. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

Nem öngyi lett a gyerek, hanem muszájból öngyilkos lett szerencsétlen lány.

Igen, jót linkeltek, magyarul is itt van: http://www.youtube.com/watch?v=j60XKRfoUVM


5 napja... pont egy olyan napon, ami nekem ritka szerencsés és jó kimenetelű volt...

2012. okt. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Imádom az olyan érzéketlen f*aszkalapokat mint az első hozzászóló. Csak azért mert hibázott egyszer 13-14 éves kislányként megérdemelte hogy meghaljon. Gratulálok. Kívánom hogy menj azon keresztül ami vele történt.
2012. okt. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

4#: Imádom az olyan f*szkalapokat akik úgy elítélnek,hogy nem is ismernek. Megvolt... átmentem azokon a dolgokon... annyi különbséggel, hogy rólam nincs meztelen fotó és nekem senkim sincs...még szüleim se. (jah meg én nem ittam le magam meg nem drogoztam amikor sz@r volt minden)


Köszönöm!... ezzel minden eldőlt... végre, ennyi volt... nincs több szenvedés. Nagyon szépen köszönöm!!!

2012. okt. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
és csak mert te erősebb voltál, mint más, akkor hulljon a férgese? te nem sajnálod mindentől függetlenül?
2012. okt. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
azért az elég nagy hiba, hogy a mellét mutogatta webkamerán keresztül és lefeküdt egy negyven éves pasival tizenéves létére, nem?
2012. okt. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Igen, nagyot hibázott. De senki nem volt, aki segítsen neki? Szülők? Barát? Nem hiszem el, hogy nem volt senkije. Ja, és nem jelentette fel azt az embert? Nem csak a mások hibája volt ez...de azért sajnálom.
2012. okt. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

Az élet kegyetlen :/

Kicsit együtt-érzek is, meg nem is.

Naponta több százan lesznek öngyilkosok, ő most miért lett így felkapva? Ha ő maga felismerte, hogy beteg (depressziós), akkor miért nem fordult valakihez, szülők, orvos, pszichiáter? Részben saját hibája miatt került ebbe a helyzetbe. És nem hiszem el, hogy 3 iskolában sehol sem akadt volna aki kiáll érte, akár diák, tanár, esetleg ő magáért.

Lehet azért, mert fiú vagyok, de nem tudom megérteni, hogy tudja saját magát depresszióba kergetni. Kikerült egy félmeztelen kép, na és? Lányok/nők százairól kikerül egy ilyen kép, mégsem lesz mindenki öngyilkos! Saját környezetemben volt rá példa.

2012. okt. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem tudták a szülök is...max kevésbé törödtek vele..hisz antidepresszánst is szedet.....
2012. okt. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!