Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A munkahelyemen az egyik...

A munkahelyemen az egyik gépben véletlenül kárt okoztam. Fegyelmit kaptam. Ezt látni/tudni fogják a következő munkahelyemen?

Figyelt kérdés

Sajnos pár nappal ezelőtt kárt okoztam egy gépben a cégemnél. Fegyelmit kaptam és a kár egy részét is meg kell térítenem. Miután kifizettem az anyagi kárt szeretnék felmondani. Az lenne a kérdésem h mivel egy évig "él" a fegyelmi, azt a következő cégemhez is viszem magammal?

Ha utánam néznek azt látni fogják a papírjaimban?

Köszönöm a válaszokat előre is.



2012. okt. 16. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem az a fegyelmi konkrétan azon a cégen belül érvényes csak. Pl.: Tescoban kapsz fegyelmit, de átmész a CBAhoz senki sem fogja tudni :D. Hacsak fel nem keresik telefonon a céget és a főnök van akkora...


Amúgy meg no para, ha kiderülne és rákérdezne bárki is

2012. okt. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A vége lemaradt :D nem tudom hogy sikerült megoldanom...


Az lett volna a lényege, hogyha nem direkt csináltad akkor mondd el, nem szégyen. Ha direkt volt akkor viseld következményét.

2012. okt. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!