Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem akarok...

Mit csináljak, ha nem akarok élni?

Figyelt kérdés

Kezdeném azzal, hogy sosem voltak igazi barátaim, mint ahogyan most sincsenek.

Akármilyen közösségben vagyok, engem észre sem vesznek. Nem érdekel senkit, hogy mi van velem.(a családomon és a barátomon kívül)Ha ők nem lennének már rég öngyilkos lettem volna, mondjuk még így is nehéz megállni,hogy ne legyek az,hiszen egy rakás szerencsétlenség vagyok,akinek nincsenek életcéljai. Úgy érzem néha,hogy nincs miért élnem,a városban ahol lakok, senki nem venné észre,ha eltűnnék. És ez a legrosszabb érzés,mikor tudod,milyen jelentéktelen vagy...:( Minden nap csak sírok és sírok.Egyszerűen semmi nem lesz jobb. Valaki adjon tanácsot,mit tegyek:(


2012. okt. 16. 13:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt lefelejtettem,hogy 20 éves lány vagyok.(jelenleg főiskolán tanulok)
2012. okt. 16. 13:44
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát elöszőr is változtass a hozzáállásodon és kezzd el értékelned azt amid van. Van egy párod, van egy családod, akik nagyon szeretnek és nekik nagyon hiányoznál és összetörnéd őket ha "elmennél". Igazából nekem sincsenek barátaim és nincsen kibővült haveri köröm de nekem így jó, legalább nem ver át senki nem csalódok senkiben. És ne hidd magad rakás szerencsétlenségnek, mert akkor valóban azzá is válsz. Hidd el valakinek sokkal, de sokkal rosszabb, mint neked és mégis boldog. Szóval kapd össze magadat!
2012. okt. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meghalni ráérsz később, előbb éld le az életedet! Nem mindenkinek vidámparki szórakozás az élete, tanulni, dolgozni kell, mert ha üríteni akarunk, ahhoz enni is kell!
2012. okt. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem sincs, sőt nekem még párom sincs.. mégis megvagyok, manapság már a tárgyi dolgok tudnak örömet okozni csak, de így is jó :)
2012. okt. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!