Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha berugok attól jobb lesz?

Ha berugok attól jobb lesz?

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottam, és még mindig szeretem, de elakarom felejteni. Ha berugok attól jobb lesz, vagy csak elfelejtem egy időre?

2012. okt. 16. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
.. és így született az Alkoholista. :D
2012. okt. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 doryka1234 válasza:

Tüneti kezelés, ideiglenes megoldás, részlegesen enyhíted a fájdalmat, ámde nem szűnik meg. A fájdalom megszűnéséhez az kell, hogy elfogadd az adott állapotot, légy tisztában vele, hogy az elkövetkezendő idő fájni fog, nem lesz könnyű. Itt nem tudod a könnyű utat választani, ennek fájnia kell.

Ha berúgsz attól még nem oldódik meg a probléma, csak nem veszel róla tudomást. Más a kettő.

Fogadd el a fájdalmat a kapcsolatod végét, így hamarabb túl leszel rajta.

2012. okt. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Próbáld ki :P


Én minden kapcsolat végén be szoktam rúgni 1-2x, barátokkal, úgy istenesebben. Utána sokkal jobban érzem magam.

2012. okt. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Hülye vagy, ha berúgsz, csak részeg leszel, olyanokat csinálsz, amit nem kéne, amjd jön egy csúnya másnap.

Felejtsd el másképp, menj emberek közé, szórakozz, vagy ülj be egy bőgős moziba.

2012. okt. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hétvégére már megis van a pia. Ha nemis szünteti meg sokáig a fájdalmat, de legalább egy időre nem gondolok rá. Végülis, idővel minden könnyebb, jobb lesz.
2012. okt. 16. 19:01
 6/7 anonim ***** válasza:
23%

Nekem idén februárban volt gondom , nem ilyen okból, de majd minden nap berúgtam, kb. egy hónapig , nem éreztem jobban magam, de a sírás már nem volt elég. Nekem igazából fel sem tűnt, mennyit iszok, de egy barátom szépen helyre tett. Inkább ne nyúlj piához. Nem old meg semmit. Inkább sportolj vagy akármi.

21L

2012. okt. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy hónap az lófütty... látszik, hogy nem voltál koleszos :D
2012. okt. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!