Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintettek hogy vegyem rá...

Szerintettek hogy vegyem rá anyumékat h nyáron (amikor már14 leszek) elengedjenek a barátnőmmel a balatonra? 13/L

Figyelt kérdés
majdnem egy fél éve együtt vagyok a barátommal de sajnos 210 kmre lakik szval csak nagyon ritkán tudunk találkozni (pl mondoconokon :/ ) és ő tudna a balatonon szerezni egy nyaralót ahol együtt tudnánk lenni 1 hétig és anyuméknak is meg van a fedő szöveg h bnőmmel megyek mert h ő is jönne csak sehogy se akarnak elengedni . nem bíznak bennem van még 8hónap szerintetetk mit kéne tennem ?
2012. okt. 17. 12:47
1 2
 11/12 anonim válasza:

Egyet értek a többiekkel!Mindenben!

Én csak talán,de nagyon talán,mehetek le a barátnőimmel a nyáron a Balcsira pedig lesz köztük 2 18 éves is,meg 16,15..szóval vegyes korosztály. Bennem teljesen megbíznak anyuék,nem szoktam nekik hazudni..ha én anyuka lennék én sem engedném le a 13 éves lányomat a nyaralóba "barátjával" egy hétre..és ha nem csak arra kellesz neki h csak kézenfogva sétáljatok a Balaton partján?..de nem tudom,nem lehet innen megítélni mert nem ismerlek se téged,se a szüleidet,se a barátodat..

Amúgy meg szerintem bőven ráérsz 3-4 évet. (:

14/L

2013. jún. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Vagy ha esetleg mentek a szüleiddel nyaralni valahova hívjátok el őt is ha már annyira akartok tényleg járni vagy nem tom..és akk a szüleid is megismerik (:

előző voltam (:

2013. jún. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!